Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék anyatejet vásárolni...

Szeretnék anyatejet vásárolni (nem vagyunk rá jogosultak), hogyan lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

hivatalosan sehogy. egy vállalkozó anyukával megbeszéled és így. de akkor nem tudhatod, hogy milyen a teje minősége. a tejleadó anyukákat vizsgálatokra küldik előtte.

vagy már eleve tejleadó anyukával kéne beszélned, de kérdés, hogy találsz-e a közelben.

vagy mégiscsak bemész egy tejleadó központban és megpróbálod megbeszélni, hogy ha mégis lenne felesleg, akkor elvihesd. de a mennyiség így biztos nem lesz állandó.

én is gondolkodtam az elején ilyeneken, orvosnál, védőnőnél is rákérdeztem, de nem nagyon kaptam segítséget. így maradt a tápszer.

2011. szept. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Keresztlányomnak 4éve, egy helybeli anyukától vették, nem hivatalos,drágább is volt... Most megnézhetnétek a kislányt, havonta min 3szor beteg...minden baja van.

Fiam egy korty anyatejet ivott maximum, többi tápszer, és 1,5éves eddig egyszer volt 2napig taknyos:)

EZt csak azért írtam le hogyha esetleg nem tudjátok megoldani az anyatej vételt, akkor se essetek kétségbe...

2011. szept. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszéled a védőnővel, hogy tud-e olyan anyukát akinek sok a teje, utána meg az anyukával megbeszéled. Vagy egyszerűen elkezdetsz nyomozni amíg nem találsz ilyen anyukát. Természetesen a vizsgálatokon neki is át kell esni. A nővérem így kapott két hónapig napi 2dl tejet.
2011. szept. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!