Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2010 November 18án született...

2010 November 18án született kis fiam szerintetek elmehetünk sétálni egy kicsit? Ha igen mennyi idöre?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Ha jól felöltözteted, szerintem már viheted. Én 20-30 percre mennék vele, persze nem tudom, volt-e már kint levegőzni.

És attól is függ, hol laktok. Ha belváros, akkor rövidebb idő, ha nem forgalmas, akkor tovább.

2010. dec. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Én már egy hetesen annyit vittem le a levegőre, amennyit jól esett sétálnom vele. Semmi baja nem lesz tőle (mondjuk mínuszokban inkább ne menj le, ha nem muszáj, de ilyen enyhébb időben nyugodtan), legfeljebb szív egy kis friss levegőt. Figyelj a réteges öltözködésre, de azért az sem jó, ha agyon van öltöztetve szegény (azt mondják egy réteggel több, mint amennyi rajtad van + egy jó vastag takaró)
2010. dec. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
Szia!Én nem vinném ki ebben a mocsok időben,hiszen még csak 2 hetes,és tényleg elég hideg van.az Én lányom márciusban született,e csak 4 hetesen vittem ki először.2-3 hetesen csak adtam rá még 1 réteg ruhát,és kinyitottam az ablakot fél órára.ebben a sz@r időben nem viszm ki most sem,pedig már 8 ónapos.még eddig nem volt beteg.
2010. dec. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Én tavaly november végén szültem.

Nekem a gyerekorvos azt mondta, miután hazajöttünk a kórházból, hogy pár napig 5 perc, aztán 10 aztán 15, hét végére pedig már széltében-hosszában járhatunka babakocsival a lakhelyünkön.

Ha jól fel van öltöztetve és fokozatosan szoktatod a levegőhöz is, akkor semmi baja nem lesz.

2010. dec. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nyilván -10fokba ne vidd ki, de mivel most nincs annyi, kiviheted nyugodtan.
2010. dec. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat igaz nekem van egy kislányom de őt februárba szültem és márciusba mentünk sétálni hosszabb időkre akkor már jobb idő volt .
2010. dec. 2. 14:56
 7/11 anonim ***** válasza:

2 fiam van, mindegyiket vittem 1 hetesen. Az egyik márciusi, a másik decemberi. Én nem féltettem őket a levegőtől, mindig kimentünk, csak esőben nem.

Addig voltunk kint, amíg jól esett, és a gyerekek jókat aludtak közben is és utána is.

2010. dec. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én is úgy csináltam mint egy előttem válaszoló, először az ablakot nyitottam rá, majd az erkélyre álltunk ki 5-10-15-20 percre. 3 hets volt mikor először mentünk sétálni.
2010. dec. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Vidd ki nyugodtan.Öltöztesd fel és ha nagyon nagy a szél tedd az esővédőt a kocsira.:D

2010. dec. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

az én lányom márciusban született, másfél hét múlva közel 20 fok volt igy kivittem. (két nappal a születése után esett a hó egész északa!!)

De nem tudom nálatok milyen idő volt. Itt egész nap szakadt a hó, járhatatlanok az utak, a járdák sincsenek letakaritva. Én itt nem vinném le. Csak ha tiszta az idő, nincs semmiféle csapadék!

2010. dec. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!