Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálnátok, ha lenne egy...

Mit csinálnátok, ha lenne egy 1 éves babátok és megint babát várnátok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 16:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az enyém 1 éves volt, akkor én 4 hónapos kismama voltam... Örülnék.
2010. dec. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
az én babám "csak" 6 hónapos volt amikor jött a tesó, semmi más eshetőség nem merült fel, mint hogy megszülöm. Nagyon jó ez így.
2010. dec. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Van egy egy éves babám, de nem vagyok állapotos. Ha az lennék biztos megtartanám.
2010. dec. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha babát vársz nyilván akartad, hogy így legyen, tettél érte (a másik eshetőség a szűznemzés, de ezt zárjuk ki... :) ). Nem akkor kell gondolkodni, amikor már nincs emberi választás. Légy boldog, szoros lesz a kapcsolat a 2 testvér között a kis korkülönbség miatt :)
2010. dec. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem várok babát még, de épp ma 1 éves a kisfiam. Ha jönne a kistesó, természetesen megszülném és örülnék neki.:) Mondjuk az anyagiak és császársebem miatt aggódnék kicsit, de minden megoldódik, optimista vagyok.
2010. dec. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az enyém hamarosan 1 éves. Még nem tervezzük a kistesót, de ha mégis jönne, akkor semmi gond, hajrá! :-)
2010. dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

8 hónapos volt a nagyfiunk, amikor terhes lettem. megtartottuk természetesen. most a nagy 30 hónapos a kicsi 13 :) Jó ez így nagyon :)


terhes vagy? tartsd meg, nem fogod megbánni.

2010. dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Örülnék/örülnénk :)

Bár a "tervben" másként szerepel, de ha a kis Csöppség előbb akarna jönni, akkor legyen :)

2010. dec. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém valamivel több volt mint egy éves (22 hó van a két pasi között) De mi így is terveztük. Nagyon boldog voltam, hogy kigyógyulva a HPV-ből, terhes is maradhattam. A bátyus imádja a kis tesót. Nagyon sokat segít, és rettenetesen várta ő is a kicsit. Tiszta boldog volt, mikor végre 15 nap intenzív után hazahozhattuk a "csöppöt"

A világ legfantasztikusabb dolga! Még szép, hogy majd kiugranék az örömtől a bőrömből.

De mi már nem tervezünk többet.

2010. dec. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Pánikba esnék.Előszőr.Aztán ha terveztem volna kistestvért kis korkülönbséggel akkor örülnék,ha pedig nem akkor nagy trutyi volna!!!
2010. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!