Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Problémát csinálnátok abból,...

Problémát csinálnátok abból, ha nélkületek menne?

Figyelt kérdés
Férjemnek jövő héten lesz a szülinapja, nem nagyon szoktunk nagy ünnepséget csinálni, de ez egy kerek szülinap lesz, és bár még nem beszéltünk róla, de lehet megünnepelné. Soha nem jár sehova, se inni, se haverozni, se semmi, ha valahova mégis, akkor csak együtt. Még a kisfiúnk születését sem ünnepelte meg a haverokkal, mondván nem akarta nélkülem. Reggeltől estig dolgozik. Mivel a kisfiúnk 6 hónapos így én nem fogok tudni elmenni Vele, ha szeretne. Problémát csinálnátok abból, ha Ő szeretne elmenni megünnepelni, de Ti nem tudtok menni?
2011. okt. 15. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem csinálnék belőle problémát, de ahogy magamat ismerem, inkább én szerveznék neki egy olyan szülinapot, ami emlékezetes maradhat neki. Pl. otthonra egy kisebb összejövetelt, családtagok esetleg 1-2 nagyon jó barátja. A gyereknek sem lesz semmi baja, ha kicsit több ember veszi körül, már nem olyan pici.

Szerintem ezek a dolgok csak nekünk nőknek fontosak, születésnap, névnap, évforduló... Legalábbis az én párom is olyan, mint a tiéd, soha nem jár el sehova, nem ünnepelte meg a fiúnk születését, még a családtagjaival sem, mondván, majd egyszer együtt... Inkább hazahoz egy sört a meccsre és itthon megissza, mint hogy elmenjen valahova valakivel.

Jövőre kerek évfordulóink lesznek. Ő 35 lesz, én 30 és az 5. évfordulónk lesz. Neki ezek nem jelentenek semmit, csak számok, nekem viszont fontosak, így már most töröm a fejem, hogy mivel fogom meglepni, mert egy nagy ajándékkal szeretnék neki kedveskedni, pl. hosszú hétvége valahol hármasban (sosem voltunk még sehol így).

2011. okt. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kb. ennyi volt a fiúnk, amikor a férjemnek szerveztem szülinapjára egy meglepetés külföldi focimeccs+városnézést, mert nagyon szeret utazni. Szóval én küldtem el :)

Sokat dolgozik, estére itthon kapott egy nyűgös babát és egy fáradt asszonyt... szerintem hálás volt és hazaérve lelkes fotómutogatós mesélést tartott mindenkinek, mi mindent látott. Persze jobb lett volna kettecskén, de örülök, hogy legalább ő kizökkent kicsit a munka-pelus mókuskerékből.

2011. okt. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem csinálnék belőle gondot. Ahogy írtad, nem nagyon szokta megünnepelni, hát ha most meg akarja, akkor had menjen! Az én férjem is el szokott járni nélkülem szórakozni, kb 1 hónapban 1x, de hát kell neki a kikapcsolódás, én nem szólok semmit, örülök, hogy kimozdul néha.
2011. okt. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia,


5 kerek évembe került, amíg végre idén szó szerint elrugdostam nélkülem a barátaival szórakozni!! :) ugyan ez, reggeltől-estig dolgozik, nélkülünk nem jár el sehová, nagyon oda adó Apa és Férj, imádom!! de láttam Rajta, hogy kezd besokallni a melótól és a hétköznapoktól így addig könyörögtem, amíg el nem ment :) szerintem nyugodtan engedd, lehet, hogy jót tenne Neki!! egyébként én is szoktam elmenni a csajokkal néha, bár nálunk a kicsi már 3 éves :) nagyon rendbe Tőled, hogy így gondolsz Rá!!


Ági

2011. okt. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én férjem majdnem minden pénteken kimegy a haverokkal este pár órára. Én meg olyankor olvasgatok, tv-zek. Megvárja míg elalszik a kislány, lezuhanyzok és fél 9 felé megy ki. Ő is mintaférj, úgyhogy ennyit igazán megérdemel. :) A kislányunk 7 hónapos.
2011. okt. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!