Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szemét szomszéddal ti mit...

Szemét szomszéddal ti mit csinálnátok? Ti biztosan megértitek a bajom.

Figyelt kérdés

igazából sok megoldás nincs, csak olyan jól esik elpanaszolni valakinek...


a probléma a következő: ikerházban lakunk a nagybátyámmal és feleségével meg mi a férjemmel és babánkkal. a kert közös.


egyik probléma, hogy a nagybátyám felesége tart egy kutyát, amelyik harapós. apámat 3x megharapta. emiatt mi féltjük a gyerekünket, leválasztottunk a kertből egy részt, ahova nem megy be a kutya (nagy harcokkal sikerült kivívni.) De a kapun csak úgy tudunk ki-, bejárni, hogy találkozunk vele. ezen nem hajlandó változtatni.


másik gond, hogy folyamatosan cigaretázik. pont a gyerekszobai oldalon. rosszabb időben zárva tartom az ablakot, de néha muszáj szellőztetni. most az alvása alatt már 4edszer gyújt rá! annyira bosszant! már nagyon régóta kérjük, hogy ne bagózzon az orrunk alá, de semmi változás.

Költözés sajnos kizárva. más ötlet?

köszi!


2011. júl. 20. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát szép megoldás nincs.

Talán csúnya szavakkalmennél valamire, ha mésra nem könnyítene a lelkedemn. Sajnálom

2011. júl. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

Én szétvernék a fejét a kutyájával együtt!!! Elnézést! Kiakadtam!


8 hós baba anyukája!

2011. júl. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
A kutyát mikor nem figyel biztos elvinném, ez így nem járja, rengeteg olyan baleset van, amit az ilyen kutyák okoznak. A bagót meg nyomd bele a szájába mikor ég... Nem értem, hogy hogy lehet valaki ekkora bunkó. (Már bocsi)
2011. júl. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1,vagyok.

CSináld azt ami őket idegesíti!

Bármit ami nekik bosszúságot okoz!

Ha megemlíti közlöd hogy változtatsz hogyha ők is!

2011. júl. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A harag csak további haragot szül, ezért én egy nyugis napon megpróbálnám velük átbeszélni a dolgokat.


Végül is a rokonaid, talán megértenék. A kutyát és a cigizést is elmagyaráznám részletesen,miért nem tartom helyesnek, miben változtassanak.

2011. júl. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

én is először megkérném őket, hogy jöjjenek át, egy kávé mellett leülni megbeszélni, hogy titeket ez a két dolog nagyon zavar. magatok miatt nem zavarna de ott a pici. a nagybátyádnak rokona, csak számít már, nem?????


ha ezután se változna, a fejére dobnék egy kakis pelust a gyerekszoba ablakból. mint ha észre se venném, hogy ott van. aztán ha panaszkodik csak néznék rá, hogy de hát mit keresett ott? :O

:DDDD

2011. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amit az előző ír az nagyon jó ötlet. :-) És a kutya megtalálná, tiszta sz@r lenne a pofája.


Ilyen nincs, hogy egy harapós kutya szabadon futkározhat, ti meg rettegjetek tőle.

Én a helyedben vennék kerítés anyagot és önkényesen leválasztanám a kert felét. Ahogy a ház is meg van osztva, ugyanúgy a kert is. És persze biztos szétpiszkítja az egész kertet, a gyerek meg belelép, rosszabb esetben még meg is fogja. Szerintem ez a megoldás, szét kell választani a kertet egyenlő részre. Vagy pedig csináljanak a kutyának is egy elkerített részt.

2011. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi!

aranyosak vagytok!

a nyugis beszélgetésen már túl vagyunk. amikor született a babám, akkor mentünk át, hogy segítsenek megoldást találni a kutya gondunkra, azóta haragszanak ránk. az volt a válasz, hogy túlzásnak érzik a kerítést, mert ez a kutya nem bánt, csak az aput! agyrém!

amit tudtunk, lekerítettünk, de a bejáratot nem tudjuk, mert ők is ott járnak be.


a cigaretta-gond már az én gyerekkorom óta tart. anyum is állandóan mérges volt. ő azt mondogatta, hogy ő meg majd átjár hozzájuk fing@ni. múlt héten átjött a barátnőm a gyerekével. akkor kint játszott az én 1 évesemmel, és akkor is rágyújtott 2x. ezzel a saját szegénységi bizonyítványát állította ki, pedig nagyon büszke arra, hogy ő milyen intelligens.


szóval, 1 éve már tart ez az állapot, és nem javult semmit.


annyi visszavágót azért kaptak, hogy épp egy nagy felújításon vagyunk túl. most kaptak elég zajt, koszt, kellemetlenséget. csak ez nem old meg semmit.

2011. júl. 20. 19:55
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem kell hogy legyen valahol egy olyan hivatal ahol a kutya miatt szolhatsz... vagyis nem konkretan a kutya miatt hanem a kerites miatt, ha mar egyszer nem hajlandoak normalosan viselkedni... a cigivel viszont nem tudom mit lehetne kezdeni... rakd ki a kakis pelenkat az o ablakab ... na jo ez hulyeseg..
2011. júl. 21. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!