Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? A férjem kiakasztott.

Figyelt kérdés

Tegnap közölte, hogy elmegy a kollégáival sörözni. Ez rendben is van, csakhogy nem jött haza az éjjel. Se nem hívott, se egy sms. Reggel én hívtam, hogy hol van. Annyit mondott, hogy hát nem mentem haza, a többi nem is érdekelt letettem a telefont.

Van egy 9 hónapos fiúnk, aki mellesleg bárányhimlős, és egy 3,5 éves lányunk, aki most gyógyult meg, én 3 hete gyakorlatilag a lábam se tudtam kitenni a lakásból. Kész vagyok!

Ti mit reagálnátok ilyenre?


2011. okt. 19. 13:59
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
Megmondtam volna hogy jaaaa oké akkor ezután sem kell hazajönnie...
2011. okt. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 nittababy ***** válasza:
100%
én is ezt mondtam volna hogy tudod mit akkor maradj ott ahol vagy!!ha ott jobban érzi magát mint a családjával akkor nyugodtan!!!
2011. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanazt mondanám, mint az első.
2011. okt. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
100%
Vissza küldeném ahol volt és nem is kell haza jönnie.
2011. okt. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, ha betegek a gyerekek és a párom bejelentené, hogy elmegy sörözni én meg ki lennék nem is tudnám mennyire esne jól.

Beszéljétek meg vele a dolgot.

2011. okt. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
84%
Én hazavárnám, mekérdezném hol töltötte az éjszakáját, és azonnal pakolhat és mehet is vissza.
2011. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
84%
Első felindulásból én is úgy reagáltam volna, mint ahogy azt az elsők írták. Az én párom is csinált már ilyet, igaz nálunk még nincs gyerek, de akkor is rosszul esett. A férfiak máshogy oldják meg a gondokat, menekülnek előlük. Kiengedte a gőzt és ennyi. Az már egy más tészta, hogy rád és a gyerekekre nem gondolt...
2011. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
28%

Tényleg ennyiért elküldenétek a férjeteket? Ne csináljátok már.


Meg kell vele beszélni, nem elküldeni.

2011. okt. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:

Hát meg mondom őszintén én legszívesebben megvárnám míg haza jön és a cuccaival együtt dobnám ki. Nagyon elegem van, 3 hete nem alszom, mert valamelyik gyereknek folyton van valami baja, és mellette itt a ház, a kert, mindent én csinálok, még a füvet is én nyírom, mert őkelme elmegy itthonról reggel hatkor és este 6-7-ig nem látjuk.

De persze ő dolgozik, elfárad, jaj szegény a szívem meg ne szakadjon!...........

2011. okt. 19. 14:16
 10/55 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is csinált ilyet a párom, és kiderül, h meg is csalt, nem sörözött a haverokkal (max. előtte), de egy csajjal volt éjszaka!
2011. okt. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!