Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Krémtúrót hogyan készítetek 9...

Krémtúrót hogyan készítetek 9 hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés
lassan bevezetném neki, most lesz 9 hónapos, csak nem tudom hogy csináljam házilag, nem szivessen vennék boltit.
2010. dec. 2. 17:06
 1/8 anonim válasza:

Azt nem tudom, h lehet-e ezeket a dolgokat adni ekkora babának mert nekem még nincs gyerekem.

De ez nagyon finom én már párszor megcsináltam....:)

[link]

2010. dec. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én először adtam külön túrót, aztán külön natúr joghurtot!

Mikor mindkettőt ismerte már, akkor összekevertem őket!

És mindig adok hozzá valamilyen gyümölcsöt!

2010. dec. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egy kevés natúr joghurttal turmixolom, úgy nagyon jó krémes lesz. Mindig gyümölcsösen készítem, így nem kell cukrozni, ha jó édes a gyümölcs, pl. banán vagy jó érett körte, vagy üveges gyümölcs (vagyis babáknak való üveges, pl. babylove vagy kecskeméti).
2010. dec. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én gyümölccsel összebotmixerezem és kész. Nem teszek bele cukrot, elég édes így is. Őszibarackkal a legfinomabb, de ha az nincs, jó a fagyasztott meggy, barack, szilva is. Almával és körtével még nem próbáltam, de ha kicsit megpárolod őket, és utána turmixolod, az is finom lehet.
2010. dec. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
natúr joghurt (nem actívia)+túró+ valamilyen gyümölcs
2010. dec. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én csak túrót és gyümölcsöt mixerrel összedobom
2010. dec. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
natur joghurt+ túró+ egy csepp méz(nagyon jót tesz az immunrendszernek, és kompenzálja a natur joghurt savasságát)+ gyümölcs amit szeret a kicsi
2010. dec. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
mézet nem szabad adni a botulizmus veszélye miatt!!
2010. dec. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!