Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 honapos kislanyom ket...

16 honapos kislanyom ket napja azt csinalja hogy az esti tej utan nem akar elaludni pedig nagyon almos, szinte bukik ossze a faradsagtol de azert fesziti magat, nem engedi hogy setaljak vele, le akar szallni az olembol, sir stb. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Azta egy-masfel ora kinlodas utan elalszik.
2010. dec. 2. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem már kinőtt abból, h altasd ;)

én babám 10 hónapos volt mikor azt mondtam már elég nagy az egyedül elalváshoz. jó éjt puszi után berakom a kiságyba, odaadom neki a tápi és kijövök. ha sír bemegyek de ha csak még dumcsizik a macival, stb, nem megyek be :)

2010. dec. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már nem így akar elaludni.

Ennyi idős az én lányom is, ő is sokáig csak kézben aludt el, sőt, ringatni kellett. Mostanában már így nem menne, de nem is bírnám el. Nálunk most az van, hogy tejcsi után még megnézünk valami mesét, aztán melléfekszek és lámpaoltás. 5-10 percig mocorog, szólítgat, piszkál, aztán alszik. Utána átpakolom a kiságyba.

2010. dec. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasa esetleg nem fáj neki?
2010. dec. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem akarja, h ringasd.
2010. dec. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Volt olyan hogy letettem de addig sirt amig bementem hozza,egyebkent nincs kulon szobaja,nem hiszem hogy fajna valamilye mert akkor csak sirna.
2010. dec. 2. 22:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én fiam most 18 hónapos és kb két hete csinálja ezt,hogy nem elaszik el este a tej után.

Még akkor mi is megnézünk egy mesét kikapcsolom a mesét lekapcsolom a villany és szépen magam mellé teszem.Ő forgolódik mindenfele egy darabig kb fél óra alatt el is alszik.Átviszem a szobájába és alszik szépen reggelig.

Fogalma sincs mitől alszik el két hete ilyen nehezen.Előtte mindig az apja altatta, és sose volt gond vele.

2010. dec. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!