Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokat árt a tv 4 hónapos baba...

Sokat árt a tv 4 hónapos baba szemének?

Figyelt kérdés
Sajnos van néhány olyan szituáció,amikor nem tudom kivédeni,hogy ne lássa tvt és persze Ő nagyon bámulja.Ez nagy baj?
2010. dec. 3. 17:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne vedd magadra, nem rólad szóltak a válaszok csak kialakult egy vita.
2010. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Az elsö néhány válasz szólt neked, hogy ha lehet, minél kevesebbet kerüljön a TV-vel kapcsolatba a babád, mert a fény és hangingerek megterhelik az idegrendszerét.

Az ez utáni vita nem a kérdésedre, illetve rád vonatkozott már, hanem általában a TV és gyerek témába ment át. Ezt ne vedd magadra!

2010. dec. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Ok.Igazatok van és féltem,hogy kapok hideget meleget,mert kicsit kiborultam a válaszokra és köszönöm,hogy nem ez történt.Még egyszer köszönöm és tényleg próbálom mérsékelni.El is határoztam,hogy holnaptól olvasok neki,mert azt imádja ha beszélek hozzá és így mindkettőnket szórakoztatom.Ma itthon van a párom és megy a tv szegény örül,ha el jut a tv elé,annyit dolgozik,neki kell egy kis agytompítás.Egyet értek a tv rossz hatásával,de ugye nem ártottam sokat neki?Én tényleg imádom Őt,Ő az életem és mindig féltem.
2010. dec. 5. 11:01
 24/24 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon pozitív a hozzáállásod, tök jó, h. hajlandó vagy lemondani arról, h egész nap menjen a tv. Ha betartod, és inkább olvasol neki, az nagyon jó, hidd el, egy idő után nem is fog a hiányozni a tv. A kicsi attól fejlődik, ha anya beszél hozzá, énekel, mondókázik, mesél, magyaráz. Neki TE bőven elég vagy, nem kell a tv. Örülök, h. megfogadod a tanácsunkat. Jó anyukája vagy a babádnak!:)
2010. dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!