Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanácsot szeretnék hozzátáplál...

Tanácsot szeretnék hozzátápláláshoz. Mindeképp répával akarom kezdeni. De hogyan? Először nyers répa levével 4-5 napig, és utána fött répa pépésítve? Ez 1 hétig tartson ez a folyamat majd köv. Zöldség?

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
aha, csinálhatod így, ez jónak tűnik. ha ragaszkodsz a répához.
2009. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én elsőre vennék üveges répalét, azt adnék neki, 2 napig naponta 2x pár kanállal.

Aztán jöhet a turmixolt főtt répa, pár kanállal, és minden nap többet.

De azért almával, gyümölcscsel szoktak kezdeni..

2009. jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És milyen almával? Boltival? Nekem az anyosom hozott egy csomo almát,látni hogy permetezték,de nekünk nincs tőle bajunk.De kicisnek is ezt adjam?
2009. jan. 17. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is répával akarom kezdeni, majd egy hónap múlva, most 5 hónapos a kisfiam. Nekem csak szopik, így én úgy akarom majd csinálni, hogy megpárolom a répát és összturmixolom anyatejjel, először hígabbra, majd napról napra sűrűbbre, míg elhagyom a tejcsit és csak a répát kapja. Én úgy gondoltam ez a folyamat vagy 3-4 napig tart, és utánna majd a krumplit, majd a sütőtököt (ha lesz még akkor) akarom ugyanígy, majd ezeket keverem. Én azért akarom zöldséggel kezdeni, hogy nehogy ha az édes gyümit kapja előbb akkor utánna ne fogadja el a sósat, de nekem a doktornőnk is így tanácsolta.
2009. jan. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. ne rendes bolti gyümit adj neki, mert abban van nitrát, talán pont a permet miatt és az nekik nagyon veszélyes, oxigénhiányos állapotot idézhet elő. Bio cuccot adj neki szerintem, de nyugodtan kezdheted jó minőségű üveges kajával is a hozzátáplálást. Mi nagyon szeretjük, és tudom, hogy a fiam 100% bio és vegyszermentes ételt kap.
2009. jan. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!