Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb, legbiztonsag...

Melyik a legjobb, legbiztonsagosabb baba kocsiules 10 kilos babanak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A concord-ot ajánlják sokan, bár ez engem is nagyon érdekelne:)))
2009. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha márkára gondoltál, akkor szerintem is a Concord. Ha típusra, akkor a 0-18 kg-ig, bár azt nem írtad, hogy mennyi idős a babád. Ha fél éves körüli, akkor mindenképpen ez javasolt, mert a 9 kg-tól kezdődő üléseket már nem lehet a menetiránynak háttal bekötni.
2009. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi hosszas keresgélés,tesztelemzés,utánajárás után,BébéConfort ülést vettünk.A tesztjei elég jók(3-4*-os).Az ára húzós,-80000 ft volt-de ez már a 2009-es modell.9-18 kg jó,dönthető,és elfordítható(az ajtó felé tudod fordítani,sokkal egyszerűbb a babát beletenni).Ezen kívül még sok pozitív tulajdonsága is van.Nézd meg a Brendon honlapján,vagy a katalógusban(2008,vagy a 2009-ben).Először Recarot akartunk,de abból a 18-36 kg olyan,ami kitűnő teszt eredménnyel rendelkezik.Az majd a következő lesz.2 gyerekes anyuka
2009. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a concord ultimaxot ajánlom, sajna mi élesbe is kipróbáltuk, mert az autópályán belénkszállt egy idióta,kocsi totálkár, apa 3 hét kórház,nekem lábam tört el, egyedül a gyerköcünk maradt sértetlen.

2009. jan. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Sziasztok!


Szerintem a legbiztoságosabb gyerekülések a BESAFE ülések!


Több kategóriában is létezik! Igaz nem olcsó, de nagyon szuper!


mi a aprosagokboltja.hu webáruházban vettük!


Üdv: Móni

2009. jan. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Es a KIDDY Comfort Pro-rol hallott valaki valamit? At irta egy nemet ismerosom, hogy az ADAC teszten az egyik legjobb

2009. jan. 19. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!