Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom 8 hónapos kaptunk...

A kislányom 8 hónapos kaptunk a veséjére antibiotikumot, közben megfázott, és jön az alsó fogacskája. Jártatok már úgy hogy szinte semmit sem evett a gyerek? Hasmenése lett, láztalan.

Figyelt kérdés
Sőt amit megevett is vissza öklendezte, teljesen kétségbe vagyok esve 2 napja alig eszik, és kevesebbet iszik is folyadékot, ami a legfurább h nem is reklamálja. Voltatok már hasonló cipőben adjatok tanácsot, légyszi. Hétfőn viszem a körzetihez de addig is mi a helyes?
2009. jan. 17. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
próbálj neki könnyü ételeket adni. amikor az én fiam volt beteg ennyi idösen, egész nap csak tejet ivott mert nem volt étvágya
2009. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hasmenés lehet az antibiotikum mellékhatása is. Normaflore nem árthat.


[link]


Nem írom a joghurtot, mert ha eddig még nem kapott akkor inkább ne adjál neki.

2009. jan. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg sűrűn nagyon pici adagokat adni neki. Csak egy-egy kanállal, de 5-10 percenként. Macerás, de hátha így fel tudja dolgozni a gyomrocskája.
2009. jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm nektek a tanácsokat, probálok akkor tápit adni neki, csak a hasmenés miatt inkább teáztatam. A normaflort reggel vettem neki és egy egész ampullát már megittatam vele. Holnap meg akkor kipróbálom kanalanként az ételt hátha jobban lesz egy kicsivel és elfogadja.

köszi még1x mindenkinek!!

2009. jan. 17. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!