Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adagoljam 8 hónapos...

Hogyan adagoljam 8 hónapos kisfiamnak a sedatif pc-t?

Figyelt kérdés
Azok válaszát várom,akik adták már ezt a homeós bogyót a gyermeküknek. Eddig napi kettőt kapott,de még mindig felébred óránként,bár már nem annyira sír. Ha többet adnék,akkor lehet,hogy javulna a helyzet? Úgy tudom a napi 4 a megengedett.
2009. jan. 18. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én reggel délben este adtam neki 1-et,aztán ha éjszaka ébredt akkor még 1-et.Éjjel ébred olyan sürűn?A foga miatt?Vagy mindíg ilyen rosz alvó volt?Kombináld esetleg chamomillával.Vagy adj neki a sedatif mellé egy viburcol kúpot estére.Ezzel nem kábítod hanem enyhíted a kellemetlen tüneteket amik felébresztik.
2009. jan. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Éjjel-nappal csak 40 percet képes egyfolytában aludni. Korábban csak nappal ébredt meg ilyen gyakorisággal, de egy hónapja éjjel is. Alul jönnek a fogai, nem tudtam,hogy lehet kombinélni a chamomilla-val.Azt hogyan kell adagolni?
2009. jan. 18. 16:26
 3/3 anonim ***** válasza:
A cahmomillát azt adhatod neki a köztes időkben vagyis én amikor megkapta a reggeli sedatifot,és a délelőtti alvásból nyűgösen ébredt akkor kapott egy chamomilla adagot,aztán az ebéd utáni alvásánál sedatifot,és ha délután nem bírtam vele kapott még chamomillát és este lefekvés előtt sedatifot,vagy ha nagyon fájlalta az innyét akkor kupot még mellé.De ez sztem vagy 2x fordult elő.Álltalában vagy az egyik vagy a másik elég.
2009. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!