Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám állandóan...

4 hónapos babám állandóan beidegeli magát a játékon, hogy nem úgy sikerül neki, ahogy ő akarja. Ez normális?

Figyelt kérdés
Be akarja kapni és nem mindig sikerül a szájába irányítani, akkor sír. Vagy csak ütögeti a játékot, amitől forog, kattog zörög, és 5 perc után sír rajta. Elmúlik majd, ha ügyesedik? A tietek is ilyen, vagy csak az enyém ilyen kis görcs?:D
2010. dec. 5. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:

nálunk a mászásnál volt mérges, mikor próbált "előrelépni" a kezével és sokszor "hasraesett", kellett 2 hét, mire sikerült neki, utána nem volt mérgelődés.

biztosan nálatok is elmúlik, ahogyan ügyesedik a kis keze!

a türelem szót ők alapból nem ismerik, szóval próbálkozik és bemérged, ha nem megy. csak az egyik baba előbb a másik később...

de olyankor is olyan édesek tudnak lenni! :)))))

2010. dec. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ő már az első pillanattól kezdve ilyen kis ideggörcs:D A cicin is ezt csinálta 3 hónapos koráig. El se tudom mondani, milyen édes volt, ahogy közeledett felé a cici, hatalmasra nyitotta a száját és idgességében nem találta el csak párszori próbálkozás után, most is itt mimelődik mellettem a csörgővel, de nem segítek neki, mert akkor nem tanulja meg, sír, mert nem sikerül:D Olyan aranyos.

El tudom képzelni a tiedet is, kedves első válaszoló, amint hasraesik a babád, és a kis dühös arcát:D

2010. dec. 5. 10:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Kislányom 5 hónapos, de pont ugyan ezt csinálja. A játszószőnyeg szokta jobban felmérgelni mikor húzza de nem megy közelebb! Na akkor aztán, ha tudna beszélni biztos lenne káromkodás :D :D

Ja meg akkor mikor fordulna és mondjuk ott egy párna vagy valami amitől nem sikerül neki :)


Jót szoktam rajta mosolyogni de én se segítek neki csak mikor már nagyon kész van, ha mindig kisegítem akkor nem viszi rá semmi hogy maga oldja meg a problémáját...

2010. dec. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!