Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok,3,5 hós babátok 1...

Leírnátok,3,5 hós babátok 1 napját? Mennyit eszik, mikor, játszik, alszik, kakil, mit csinál, bambul is néha, vagy ha fenn van, akkor folyamatosan aktív?

Figyelt kérdés
köszönöm
2010. dec. 6. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:

A napunk reggel 8-kor kezdődik .Ébredés után 220-240 ml tápszer,öltözés nappali ruciba ,fésülködés,d-vitamin játék...9.30-10-ig alvás óra/másfél óra,játék,hinta.és egy 20-30perces szundi.11.30-12-körül 180-200 ml tápszer.

Ismét játék..aztán megyünk sétálni/mindíg kiviszem ha nagyon rossz az idő csak a teraszra./Ilyenkor alszik max 1 órát.Ez után játék háromig amikor megint eszünk szintén 180-200 ml tápszert...ismét szundi kb fél óra játék,nézelődés,hinta...hatkor megint eszünk 180-200ml.

fél nyolctól-nyolcig szundi.Nyolckor fürdés és kilenckor vacsi és alvás.

Kaka szinte minden nap 2x van.

Amikor fent van nagyon aktív,minden érdekli rengeteget nevetgél.

Hasonló a napotok?

Kezditek a hozzátáplálást 4 hósan?

2010. dec. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a választ! :-)

Hát hasonló a napunk, csak nekem nagyon keveset eszik a babám, főleg a tiédhez képest. Most épp ez a nagy problémánk amúgy, 2 hét alatt alig hízott, de hiába próbálok neki pótolni, nem akar többet enni.:-((

Egész nap kb 6-700 anyatejet fogyaszt el.:-(


Reggel 5kor eszik kb 100at, visszaalszik, és 9kor ébredünk:-), utána 3 óránként 70-100at, du 2, és 6 körül alszik még, majd este 8kor kb 150-200at, és utána szunya.

Mi olyan dél tájt szoktunk sétálni, és ha rossz az idő, akkor Én is csak az erkélyre teszem.

A kaki azért izgat, mert nekünk eddig heti 2x volt(anyatejesnél ez oké), de 3-4 napja minden nap termel...de akkor látom nektek még több, úgyhogy megnyugodtam.

Mikor fenn van, akkor délelőtt jól elvan magában, akkor takarítok, főzök, de du.2 után már teljes elfoglaltságot kíván, nagyon szeretne már felülni, de ugye még nem tud, és ettől ideges, sír, de amúgy nagyon cuki, sokat nevetgél, de még nem hangosan, csak vigyorog.:-D. haláli édesek, igaz? A bambulást azért írtam, mert Nekem van, hogy 15-20 percet is elnézdegéli pl a függönyön a mintákat, és olyan "gyanúsan" csendes, de lehet, hogy ez normális, hisz mi sem vigyorgunk meg rugdosunk egész nap...:-D

Az enyém kislány.

Tiéd?

2010. dec. 7. 12:19
 3/3 A kérdező kommentje:

ja , a hozzátáplálás...:

Pont ma adtam neki először 2 kis kanál almalevet, nagyon nagyon ízlett neki:-).

Hát, szép lassan elkezdjük szerintem, mert nincs annyi tejem, hogy elég legyen, és ha már lehet, akkor miért ne kezdenénk...Ti?

2010. dec. 7. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!