Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beba pro junior gyerekital...

Beba pro junior gyerekital mézzel? Babátok szereti?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Láttam, hogy kiemelted a kérdést, és nem válaszol továbbra sem senki.

Sajnos az a helyzet, hogy ez annyira drága, hogy inkább elmegyek mellette a boltban. Szinte az összes junior tejitalnak ugyanolyan íze van (kóstoltam egy párat). A babák általában szokták szeretni. Én a kisfiamnak Müllerben szoktam venni Bebivita tejitalt, az csak 1090 Ft, és sokáig elég, pedig reggel-este azt issza (és hozzáteszem, hogy ő elég finnyás, sokáig csak Beba tápszert volt hajlandó meginni, ez viszont nagyon csúszik neki). Barátnőmék hol Milupát, hogy Nestlét vesznek, nekem olyan egyforma kicsit édeskésebb tejízűnek tűnik mindegyik. Remélem, hogy azért valamennyire tudtam segíteni. (Egyébként a méz gyárilag benne van, vagy te akarod ezzel ízesíteni?)

2010. dec. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltál:)

Nem a méz az gyárilag benne van, és én is csak azért vettem meg mert akciós volt, asszem 1300ft volt egy dobozzal:)

A Bevitát sokan dicsérik, ugyhogy ki fogom próbálni.

Még HA-s tápszert iszik a kislányom (13hónapos) ez elfogy és utána szeretnék váltani.

2010. dec. 9. 09:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Na annyiért megérte. :) De ha tényleg hosszú távon spórolni akarsz, akkor vegyél ilyen Bebivitát. Még nem hallottam olyan babáról, aki ne szeretné. :)
2010. dec. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!