Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák, anyukák, válaszolnát...

Kismamák, anyukák, válaszolnátok néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés

Igaz még csak 20 éves vagyok, de 30 éves koromig szeretnék legalább 2 gyereket!:)

Nagyon érdekelne, hogy Ti csináltatok valamit saját kezűleg a babátoknak? Kötöttetek, horgoltatok ruhákat?:)

Vezetettetek babanaplót? Miket írtatok bele?:)

Ki segített a legtöbbet Neked? Sajnos az anyukám és mamám már nem él, így nagyon félek, hogy majd béna leszek és lebőgök mint anya, hiszen az alapokat nem tudom majd kitől megtanulni!:(


2010. dec. 6. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! En kulfoldon lakom, igy a csaladom nagyon messze el tolem, es en sem tudom kitol eltanulni az alapokat, de nem hiszem, hogy emiatt aggodnunk kene, mert az oszton minden anyaban benne van, plusz nagyon sok hasznosat lehet tanulni, konyvekbol, internetrol is. Nekem februarban erkeznek a fiaim, es senki nem lesz aki besegitene, persze felek, hogy fogok megbirkozni a feladattal, de biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz.

Kotogetek neha nekik, azt is a netrol tanultam, es meg eleg lassan megy, de februarig csak elkeszul... :)

2010. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szia! 21 hós a kisfiam. Hidd el, ösztönösen fog menni minden, ezen ne parázz. Nekem volt segítségem, anyukám, anyósom is. De mindent én csináltam a babával. Én mindent készen vettem. Az első ruhatár az új volt (tescos, kínais ruhák). A többi már használt, arra a 3 hónapra tökéletes. Babanaplónk is van. Megvan benne, hogy hova mit kell írni.
2010. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

30 éves vagyok,2 kisfiú anyukája.

Nagyon béna vagyok,így nem tudok semmit saját kezűleg készíteni:)

Vezetem a babanaplót,de nem rakok bele képeket,csak félévente leírom,hogy miket csinál,mennyit fejlődött.

Nekem semmi segítségem nincs és nem is volt.

21 éves koromtól minden hónapban megvettem valamelyik babás újságot,és azt olvasgattam,az első kisfiam 24 éves koromban született meg,addigra már mindent tudtam,hogyha esetleg mégsem,akkor ott volt az anyai ösztön:)

Nem kell aggódni,ha megérsz az anyaságra,akkor mindent tudni fogsz:)!

2010. dec. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget és a biztatást!:)

Gratulálok a gyerekekhez!:)

További csodaszép napot mindhármótoknak!:)

2010. dec. 7. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!