Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Válaszolnátok néhány kérdésemre?

Válaszolnátok néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés

Tehát van pár kérdésem, aki tud, légyszíves válaszoljon.


6 hónapos a kislányom


1. Hány órát kellene aludnia napközben? (2,5 órát alszik most, de eddig mindig átaludta az éjszakát, néhány hete viszont fel-fel ébred, de nem éhes...igaz már gondoltam a fogára is. De még látni nem látok semmit)


2. Más babája is szokott morogni? Nem tudom hova tenni, hogy minden evés közbe morog. Főként mikor kanállal eszik.


3. Nem probléma, hogy még csak hátról hasra tud fordulni? Vissza még a jelét sem mutatja, hogy próbálkozna.


Köszönöm mindenkinek előre is.


2011. márc. 5. 11:48
 1/5 krisztivan ***** válasza:

6 Hós a kisfiam.

1,5 órát alszik délelőtt és még 2x fél órát du meg este.Soha nem aludt át még egy éjszakát sem.

Sokat morog,főleg ha altatja magát,ha beszél a játékokhoz.

Csak hátról hasra fordul,vissza eszébe se jut inkább sir hogy forditsuk meg.

Azt hiszem szinte pont ugyan azt csinálják a babáink.

2011. márc. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1.

Az lányom 2-4 órát aludt napközben, de a babák tudják mennyi, nekik az elég, főleg ha éjszaka is alszik, nem ébred fel. Mostanában felkel éjszaka, az biztosan a foga, mert már hamarabb fáj, mint előtörne, nálunk is így volt, majd ha a felszínre tör a fogacska, már jobban fog aludni.

Itt utána tudsz olvasni a fogzásnak: [link]


2.

Biztosan ízlik neki az étel.

Az én lányom is sokszor adott ki érdekes hangokat, volt olyan, hogy azt hittem cica van a házban. :) Gyakorolja a hangját. Szerintem természetes.


[link]


3. Szerintem nem probléma, bár az én lányom már ennyi idősen, fogolódott, gurult.

[link]

2011. márc. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1.Az én babám 6 hós korában kb 4-5 órát aludt napközben,2 részletben,éjszaka meg 12-13 órát,de ő nem mérvadó mert egy mormota!Annyit alszik a babád amennyire szüksége van.Éjszakai ébredések a foga miatt lehet,próbálj meg neki adni valamilyen homeos bogyót(chamomilla vulgaris 15 CH)

2.Nállunk kaja közben nem morgott,de én azt gondolom,hogy ezt ő azért csinálhatja mert ízlik neki a kaja!Olyan mintha azt mondaná:"HMMMM...anya ez fini!"Legalábbis én látatlanba ezt tudom elképzelni!

3.Szerintem ez még nem olyan gáz!De csak,hogy megnyugodj vidd el az orvosotokhoz és ő megmondja,hogy kell-e gyógytornászhoz mennetek vagy sem!


Jó egészséget!

2011. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia! többen is válaszoltak a kérdéseidre, így ha nem haragszol, csak a morgós témára írnék.

a kislányom mér elmúlt 1 éves és még mindig morog, ha ízlik neki a kaja :) a legdurvábbat akkor produkálja, amikor kap az apja pizzájából :) ráadásul vigyorog is közben...

szóval ezzel ne foglalkozz, vicces. jó egészséget!

2011. márc. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát.

Tényleg ugyanazokat csinálják akkor a babáink. Ezekszerint nem kóros amiket művel :-D

Tehát nem mérvadó az, hogy mennyit alszik, mert ugye minden babának másak az igényei.

Köszönöm a linkeket is, nagyon hasznosak voltak.

Egyébként hétfőn megyünk orvoshoz a forgás miatt, ő hívott vissza bennünket egy hónappal ezelőtt, mert akkor még sehogyan sem forgott. Remélem előbb-utóbb vissza is megtanulja.

A morgás úgytűnik akkor mindenki úgy véli, hogy azért csinálja mert ízlik neki :-) Tényleg elég vicces.

2011. márc. 5. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!