Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 év körüli gyerkőcötök is...

2 év körüli gyerkőcötök is későn fekvő tipus?

Figyelt kérdés
21 hós a kisfiam. Általában délután 3 órát alszik, de kipróbáltam, hogy felkeltem 2 óra múlva. De hiába, ugyan úgy 10 fele bírom csak letenni. Ha 1,5 órát alszik csak délután akkor is.
2010. dec. 6. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szintén 21 hós a lányom, és délután olyan fél 3-3 körül kel, este pedig legkésőbb 21 órakor alvás van. De ez már legkésőbb, általában fél 21-kor már kijövök tőle.
2010. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2,5 éves kisfaim délután 2-3órát alszik, legkésőbb 4kor ébresztgetem, de fél 9kor mindig alszik.
2010. dec. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De jó nektek:( Én hiába rakom le, nem alszik el, mert nem álmos. Nyűglődik, hisztizik. Így inkább kivárom, és 10 perc alatt elalszik.
2010. dec. 6. 21:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van (21 hónapos, lány), próbálnám lerakni korábban, de már a délutáni alvásnál elcsúszunk. 2-f3 körül alszik el másfél órára, egyszerűen nem tudom korábban elaltatni,volt hogy egy hétig erősködtem minden nap egy órán keresztül, nem érte meg. Mire elaludt volna a kicsi sírni kezdett és felébredt. Így aztán este f10 kor tudjuk lefektetni és még fél óra mire elalszik. Reggel n8 kor kel. Én már nem küzdök,( de bosszankodom hogy 5-kor hova vigyem már sétálni a sötétbe) majd idővel ez is megoldódik ez is:)
2010. dec. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27hós és még fent van, és olyan eleven hogy csak na. :)
2010. dec. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. Fél 11-kor aludt el a drágám:)
2010. dec. 6. 23:08
 7/8 anonim ***** válasza:
szia,nálunk azóta javult a helyzet mióta bölcsis....
2010. dec. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát, az enéym próbálta hogy nem fekszik le, de nem hagytam. muszáj volt lefeküdni, mert anya nagyon mérges lett. ezt kétszre eljátszotta. azóta alvs van. ő amúgy korán kel eléggé, fél7 körül, 12:30kor alszik el, kb. 2 órát, este 7kor van fürdés, utána még kb. 1 óra közös játék, anélkül lehetetlen lefektetni, de tévé, zajongás már nincs. kb. 20:10kor van lámpaoltás. nem lehet hogy csak szórakozik a nemalvással? ravaszak ám, persze hogy fenn akarnak maradni. :)

2 éves mozgékyon kislány anyukája

2010. dec. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!