Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha többszöri probálkozásra...

Ha többszöri probálkozásra sem eszi meg a babám a krumplit akkor rakhatok bele minimális sót, annyit hogy nekem még nem jó de neki már igen? És almát hogy kell hozzá keverni, a főtt krumplihoz a nyers lereszelt almát vagy hogyan?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kavarj hozzá almát, vagy bármilyen gyümölcsöt. Nyers almát lereszeled és hozzákavarod.
2010. dec. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Úgy ahogyan írod. A főtt krumplihoz hozzákevered a lereszelt almát.
2010. dec. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha az almát is megfőzöm a krumplival és úgy nyomkodom össze? (Anyosom mondta ezt hogy így kell)
2010. dec. 7. 10:50
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Én tettem bele ici-pici sót, mivel minden élő szervezetnek szüksége van rá, még ha az itt író anyukák hevesen tiltakoznak ellene. Vajon ők is só nélkül táplálkoznak??? Nekem a védőnő és a gyerekorvos is tanácsolta a sót és a cukrot. Az üveges bébiételekben sokkal több van, mint amit mi itthon teszünk bele.
2010. dec. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem kell megfőzni az almát is, mert kifő belőle a vitamin. Nyersen keverd hozzá.
2010. dec. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Szia,én is próbáltam csak hozzáreszelni,de úgy nem ette meg,ezért én is hozzáfőztem.Mindenképp édeskés almát válassz,pl. starkingot.Ill. megpróbálhatod,hogy főzöl krumplit,almát és hozzáfőzöl egy-vagy két kocka sütőtököt.Na nálunk ez volt a nyerő.Az almának és főleg a töknek édeskés íze van,ami finomabbá teszi az ételt.Egy próbát mindenképp megér.
2010. dec. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%

az almát ha gondolod megfőzöd a krumplival együtt és egyszerre összenyomkodod a 2-t vagy turmixolod,vagy a főtt krumplihoz lereszeled almareszelőn a nyers almát és hozzákevered.sót egy picit nyugodtan rakhatsz bele.

egyébként a fiam 15 hónapos és a mai napig nem eszi meg csak a krumplit,de bármi más kajába van akkor megeszi.

2010. dec. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!