Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2010. februárjában született...

2010. februárjában született kisbabátok, mikor mit eszik, mit játszik, mennyit alszik?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Február 27én született

Szinte mindnet eszik már

Reggeli:tápszer

Tízorai:gyümölcs

Ebéd:leves vagy fözelék

Uzsi:tejbepép

Vacsora:tápszer

Nagyon sokat játszik egydül(szerencsére elvan)

Egy nap 2 szer alszik, délelőt 2 orát és délután 2-2,5.

2010. dec. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Az én Kisfiam febr 12-én született.:)

Reggeli: tápszer

Tízórai: friss gyümi gabonapéppel vagy babamüzlivel

Ebéd: főzelék

Uzsi: Sinlac

Vacsi: tápszer

Mivel refluxos, a dokinőnk tejmentes diétára tette 1 éves koráig, meg kizárt pár allergizáló kajcsit is, így sajnos kevésbé tudom variálni az étrendjét, mint ahogy azt már lehetne.

Napközben keveset alszik (általában azt is 1x) de az éjszakát szépen végigalussza. Mostanában kicsit tovább tart bealtatni, nem tudom miért. Lehet, hogy jön felül is a másik két foga..

2,5 hónapja állt fel, azóta az a kedvenc játéka, hogy körbejárja a járókát, és kidobálja a játékait, közben vigyorog.:) Néha elmolyol a kockáival, karikáival, amit egymásba lehet rakosgatni. És imádja azokat a tárgyakat, amik hangot adnak, zenélnek, egyből táncol rá.:))

2010. dec. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A fiam igaz március 19.-én született,azért írok.

Szinte mindent eszik.Mászik,áll,lépeget,nagyon jókedvü baba.Csak 2 hete sehová nem tünhetek el a szeme elöl,mert keservesen ordít,és nem hagyja abba......1,5 hónapja 1x alszik.12 körül 1,5 órát.Még szopik kora reggel déli alvás elött és alvás elött.Na meg éjjel ébred min3x.Most bújik a 3.foga.

2010. dec. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!Fiam január 30.-án született,nagyon cuki,már feláll minden mellett,amúgy mászik mint a gép.Autómániás,brümmög mikor tologatja őket.Jól elvan egyedül is,a szobája ajtaján rács van igy a szoba az övé itt rosszalkodhat kedvére.Akkor van baj ha elmegyek arra és meglát,akkor rázza a rácsot,és jön a hiszti.Ilyenkor bemegyek és játszunk(ő játszik legtöbbször én meg nézem)guritja a labdát,autót.Puszit ad,hízeleg.Mindent eldob,és mondja hogy eeegu(elgurult)tente,hinta.

reggel még szopik

de:kenyér vajjal,lekvárral kalács,ilyesmi

ebéd:főzelék

du:joghurt,gyümi+túró,keksz,tejpép

este szopik

egy hónapja volt 10,5kiló és 73cm.

2010. dec. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Az én kisfiam február 9-én született.Ő is áll, kapaszkodva sétálgat, tologatja a székeket,labdát gurigat, könyvespolcot rámol.

Reggel, délután és este még szopik, de nem mondhtanám, hogy hatalmas étvágya van.Délelőtt eszik gyümölcsöt joghurttal vagy túróval, délben főzelék hússal vagy sajttal, késő délután/este Sinlac gyümölccsel vagy maradék főzelék.Időnként rágcsaál kenyérhéjat, meg van gyümölcs soron kívül is.

Két foga van,puhább dolgokat elrágcsál vele.

Szerintetek mit adjak még neki a fentieken kívül?

Jó ez így?

Köszönöm!!!

2010. dec. 7. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Kislányom februári.

Reggel este tápszert kap közben gyümölcsöket (általában banánt, almát, barackot, mert szinte csak ezeket eszi meg) zöldségeket, csibe, pulyka, marha húsit is kapott már. Tésztás dolgokat, rizst és kenyeret is evett már pl májkrémes párizsis kenyeret, de ezeket még csak a hétvégén kezdtük el :) Tejterméket, tojást még nem kapott. Nagyjából ennyi.

JA 8 foga van, napközben talán összesen 1-másfél órát alszik. Az éjszakát kb másfél hónapos kora óta átalussza.

Mindenhol feláll, lépeget. Egész bő szókincse van már, lámpa, gyere, apa, papa, mama, memme, de, nem, pápá, anya, vau-vau, hoppá, otta.

Ügyesen mutogatja ha kérdezem az orrom, szám, szemem, fülem hajam, mutatja ha kérdezem hol az okos feje És ha az "El ment vadászni...." verset mondom mutogatja az ujjait.Vezényszóra puszit küld. :)

2010. dec. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!