Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák? Miért van az, hogy...

Anyukák? Miért van az, hogy felteszek egy NORMÁLIS kérdést, érkezik rá 20 (kötekedő-kioktató) válasz, de a kérdést 1 sem válaszolja meg?!

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Mert vannak anyukák, akik mindent tudnak és mindent jobban tudnak. :)

Más dolgában mindig olyan könnyű okosnak lenni, osztogatni a véleményt baromi könnyű.

Ma kibuktam az egyik válaszolón... Feltettek egy kérdést egy cumifajtával kapcsolatban, erre jön, hogy ő nem tudja, mert nem látta/használta/nézte, de a kedves kérdező nehogy már cumit/cumisüveget adjon, mert akkor... húúúú... mi lesz.

2011. aug. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Ha kötekedő választ kapsz, akkor a kérdésed valószínűleg nagy butaság volt. Legalábbis én normális kérdésnél még nem láttam kötekedő választ.
2011. aug. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem érdemes ilyeneken felhúzni magad. Aki nem megfelelően válaszol, hagyd, lépj tovább, s kész. Van aki tényleg csak okoskodik, van aki meg tényleg segíteni szeretne.

Csak mosolyogni kell a kötekedőkön, de komolyan :)))

Legyen szép napod! :)

2011. aug. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igen, egy kicsit elszomorodtam, de már kezd tisztulni a fejem :))

Nektek is szép napot!

2011. aug. 2. 17:31
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Mert nagyon sokan vannak, akik azt hiszik magukról, hogy ők az "Atyaúristenek", és csak "fikázni"(bocs a kifejezésért, de nem találtam rá szebbet)tudják a másikat!Én is mindig így járok, hogy felteszek egy kérdést, aztán még a végén én vagyok a hülye, mert meg mertem kérdezni.Ha reagálok a válaszokra, akkor lehurrognak, hogy miért nyafogok, pattogok, idegbeteg vagyok, meg tombolnak a hormonjaim.Pedig én úgy gondolom, ha valamiben tudok bárkinek is segíteni,csak akkor írok és lehetőség szerint normális és nem sértő válaszokat adok!Hát sajnos vannak ilyen HIPER-SZUPER anyukák/legalábbis ők azt hiszik magukról/.Na és akkor most jönnek a lepontozások, mert megírtam az őszinte véleményemet.
2011. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert ők lesznek a rossz anyósok és már előre gyakorolják,hogy hogyan kell okoskodni és mindenbe a rosszat látni! :))

Amúgy már gondolkodtam rajta,hogy elhagyom az oldalt,éppen ezek miatt!Mert szinte mindig ez megy,minden kérdésemnél!

És nem azért mert "butaságot kérdezek" kedves egyik válaszadó!:)

2011. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat! Nagyon jó fejek vagytok! :))

Na igen, a végén már kezdem azt érezni, hogy tiszta hülye vagyok :P :)


Mindenkinek szép napot!

2011. aug. 2. 18:22
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

CSak kíváncsiságból: mi volt a kérdés amibe belekötöttek?


Az emberek már csak ilyenek! Van aki szeret belekötni még a fába is! El kell tűrni őket! Ha valaki kőbunkó,akkor azt én jelezni szoktam a modinak!-elvégre azért van! :-D


üdv:2gyerkőcös34h.km.

2011. aug. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!