Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járássegítőt használtatok?

Járássegítőt használtatok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, a gyerek imádta.
2011. ápr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam egy bébikompot használt járássegítőnek, kívülről tolta, illetve kapott egy kis fogantyús bébitaxit is, azt is tologatta - ez viszont eléggé instabil volt, úgyhogy az ülés alatti tároló rekeszbe bele kellett raknom két db 1 kg-os kézi súlyzót, hogy stabilabb legyen, és ne szaladjon ki a keze alól.
2011. ápr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az unokám szerette tologatni, és szeretett játszani azokkal a kütyükkel az elején.
2011. ápr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, 11 hónaposan mnd kettő elindult.

Addig másztak, kapaszkodva mentek keresztül-kasul a lakásban

2011. ápr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Használtunk. Nem erőltettem, amikor ő akarta, ameddig ő akarta addig. nagyon szerette amikor éppen rátalált :)
2011. ápr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, 11 hósan kapta Anyósoméktól. Én nem vettem volna neki. 7 hósan felállt, 11 hósan még csak a bútorok mellett lépkedett, majd amikor megkapta, akkor elkezdte tologatni, és 1 évesen már ment egyedül. Most 15 hós (már szalad), de ha megleli, most is tologatja vagy nyomkodja az elejét.
2011. ápr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon szerette. 1 éves szülinapjára kapta, akkor már botorkált kapaszkodva a lakásba. 13 hósan elindult egyedül, de sokáig használta. 1,5 éves volt amikor eltettem, untam már kerülgetni.
2011. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem elég, ha veszel neki valami olyan játékot/járművet, amit tologathat. A kisfiam egy dömpert tologatott, lent meg a babakocsit.
2011. ápr. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen. Imádta :)


7 hónaposan állt fel, és 11 hónaposan önállóan elindult. De azért 14 hónapos koráig szerette tologatni :)

2011. ápr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is van, kaptuk. Lányom szerette, hó végén lesz 1 éves és már megy a lakásban egyre többet kapaszkodás nélkül. Viszont van sportkocsink amit a lakásban tartok, most már azt szivesebben tologatja mint a járássegítőt.
2011. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!