Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol, hany honpaos kortol,...

Mikortol, hany honpaos kortol, lehet egyutt furdeni a babaval?

Figyelt kérdés
Apuci is beulhet vele? most 5 es fel honapos.
2009. jan. 19. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

már nyugodtan fürcsizhettek együtt!!!! csak elötte ti is fürödjetek le. nagyon fogjátok élvezni.

Jó pancsit:)

7,5 hós anyuka

2009. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én attól kezdve kezdtem vele együtt fürdeni, amikor már tudott egyedül ülni. Amúgy persze, az apja is fürödhet vele, miért is ne?
2009. jan. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi is szoktunk hármasban fürcsizni:-)

Lányom 5 hós volt, mikor kinőtte a kiskádat, akkor mentünk a nagykádba. Én előtte lezuhanyoztam, és beültem vele locsizni. Hétvégenként szoktunk hármasban is:-)

2009. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Az én kislányom 4,5 hónapos korától fürcsizik az apukával, én meg a kád mellől figyelem őket. Mi elkezdtünk babaúszásra járni és onnantól kezdve már nem lehetett a szobában a kis kádban fürdetni. Uszodát csinált a szobából:)

Üdv, 6 hónapos manó anyukája

2009. jan. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.2 hónapos kora körül fürdött először apával a nagy kádban.Azóta általában szombatonként együtt fürdenek,úgy hogy megfürdik előtte.Most már 11 hetes és nagyon élvezi.Ha a kiskádban fürdik,sok víz kimegy a nagy pancsolásban.Lassan mi is kipróbáljuk a babauszit.
2009. jan. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!