Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vaok 7 hetes es azt...

Most vaok 7 hetes es azt hallottam h nem ehetek almat, brokkolit, kukoricat, tejet, zabpelyhet mert allitolag vetelest okoz, igaz ez? En furdeni szeretek langyos vizben az nem gond?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Langyos vízben fürdés biztosan nem gond. Én nem tudtam lemondani a meleg vízről, csak inkább nagyon rövid ideig maradtam benne. Két terhességgel semmi gondom nem volt.
2010. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Persze meg a levegőre sem menj ki mert attól is elvetélsz. Sőt ha megmosod a fogad, még attól is!
2010. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
zabpehely vetélést okoz?? jézusom.. menjél és beszélj a védőnővel minél hamarabb. Komoly tudásbeli problémáid vannak a terhességgel kapcsolatban.
2010. máj. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Én ezek közül a kukoricáról hallottam, mert vízhajtó hatása van. Gondolom, nem annyi mennyiségben, amennyit megveszünk. Én ettem ezt is a terhességem alatt.
2010. máj. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokmindent fogsz még hallani a terhesség alatt, hogy mit nem szabad enni. Ha mindet betartod akkor éhen halsz.

Amúgy ezeket amiket leírtál én még nem is hallottam.


Ja és a langyos vízben fürödhetsz, a forró fürdőt kerüld.

2010. máj. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%

Miert kell rogton alpari modon beszolni??



Kerdezo: semmi bajod nem lesz ezektol az etelektol.

A tejet szoktak ajanlani gyomoregesre is (bar az a terhesseg vegen szokott jelentkezni inkabb).

Mindent ehetsz ami egeszseges etel.

Szep babavarast.

3hos kislany anyukaja

2010. máj. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Alma , brokkoli tele van vitaminnal, inkább egyed! Nem okoz vetélést hidd el. Nem kell túlaggódni a terhességet de erre te is rájössz időközben!

Lazíts és élvezd ki minden percét ennek a csodás időszaknak

Nagyon boldog babavárást kívánok!

2010. máj. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem inkább nyugodj le egy kicsit..:)mindenki aggódik de ez túlzás...:)főleg a kajákkal kapcsolatban...32 hetes
2010. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Erről én sem hallottam. Vannak ételek, amelyeket ajánlatos ilyenkor kerülni (nyers húsok, penészes vagy lágy sajtok, stb..), de alma, brokkoli, tej... Nekem terhességi diabéteszem volt, és mivel az édességről egyszerűen nem tudtam lemondani, az alma volt naponta kétszer a nasi. Ja, és persze minden reggel tejeskávéval kezdtem a napot.(jó sok tejjel, kevéske kávéval, csak az íze miatt :-))

6 hónapos kisfiú anyukája

2010. máj. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én rengeteg almát ettem.

Nem is hallottam , hogy ezek vetélést okoznak.Hülyeség szerintem.

2010. máj. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!