Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes gyümölcscentrifugát...

Érdemes gyümölcscentrifugát venni? Ha igen milyet?

Figyelt kérdés
2 hónapos múlt a kislányunk. Ezen gondolkodunk, hogy érdemes e venni gyümölcscentrifugát, hogyha 4 hónapos kora körül gyümölcslevet kezdünk adunk neki, valamivel "lé fomátumba hozzuk" a gyümölcsöt, (zöldséget). Valami olcsóbb tipusra gondoltunk, de nem tudom, hogy megéri e, vagy egyszerűen csak lereszelem a gyümölcsöt, zöldséget és kinyomkodom a levét?
2010. ápr. 6. 08:43
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon megéri, én mindennap használom a kislányomnak , pedig már 18 hós. nem kap bolti üdítőket, amikor unja a vizet, akkor kap almalét, vagy bármit. és pl. a répának e nélkül elég nehéz kifacsarni a levét. az egyik leghasznosabb konyhai kisgépem lett, mióta megszületett a baba. arra figyelj, hogy egyszerű legyen, kevés darabból álljon, mert elég macerás elmosogatni . ezt utálom benne. de inkább, mint a bolti lé.. ezért nem tudok márkát írni, a mienk ebből a szempontból nem a legjobb. Hauser. de lehet, mindegyik ilyen.
2010. ápr. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!