Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltöztessem fel 3...

Hogyan öltöztessem fel 3 hetes babámat, ilyen szupi kis időben, ha ki szeretném vinni?

Figyelt kérdés
Kell az overál, vagy nem szükséges, elég, ha felöltöztetem kiskabát, meg vastag naci?
2009. jan. 19. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ugyanúgy ráadtam az overált, sőt plédet is tettem rá. A szája elé tettem textilpelust,arcát pedig bekentem krémmel, ugyanis ez még nem tavasz. Nálunk fújt a szél is, hiába sütött a nap,így bőven elálltuk.

Üdv

2009. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem add még rá az overállt, csak alatta ne öltöztesd úgy be. Mi se öltözünk most olyan melegen, mint a múlt héten. Úgy kell őt felöltöztetni, ahogy te is felöltözöl, csak plusz 1 réteg, mivel ő nem mozog.

Én pelust csak akkor teszek a szája elé, ha mínusz van, ilyenkor szerintem felesleges.

Mi amikor lent voltunk ma: body + vastagabb rugi + kardigán + sapi + overáll.

Ha hideg van, akkor a vastag rugi alá adok egy vékonyabb rugit is.

Üdv, 6 hetes édesanya.

2009. jan. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!