Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztessem 4 hós babámat...

Mibe öltöztessem 4 hós babámat ilyen bolond időben, ha muszáj kimennem vele? (oltásra viszem)

Figyelt kérdés

És szerintetek felrakjam a babakocsira a lábzsákot?

Mert nincs a kocsin olyan körbe védő!


2011. aug. 1. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:

vastagabb nadrág,body pulóver,kabát és takard be pokróccal.

Nem tudom nálatok hány fog van,de nálunk 10. :(

2011. aug. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem oltásra viszed sem árt kivinni bármilyen idő van...


Te látod, itt nem olyan vészes, de ha ott hideg van és mondjuk fúj a szél én feltenném a lábzsákot, vagy pléddel betakarnám, de ezt így látatlanban nem lehet megmondani.

2011. aug. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy réteggel kell több, mint amennyi rajtad is lesz.

Én annyit adnék rá, mint magamra, és pluszba betakarnám egy pléddel, meg rátenném a lábzsákot, h ne fújja át a szél a plédet. És lehet tennék rá egy sapit is. Attól függ nálatok milyen az idő.

2011. aug. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!Kb így gondoltam én is!Mondjuk én sapkát mindenképpen adok rá...

Nálunk kb 17 fok van,és fúj a szél!

2011. aug. 1. 09:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Télen is le viszik a babát sétálni, max. a mínusz 10-ben nem. :) Mi is voltunk lent ma, 3 hós a kislányunk. Nekünk mondjuk elég szélvédett a babakocsi, de ahogy mondták úgy öltöztesd, ahogy te, plusz takaró, ha befúj a szél akkor sapi. Nem árt, ha a hűvösebb levegőt is szokja, hiszen attól fejlődik a hőháztartása úgy tudom. Ha mindig ideális körülmények között van otthon, akkor lassabban is tud alkalmazkodni a hőmérsékletváltozásokhoz.
2011. aug. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!