Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztessem a babámat?

Mibe öltöztessem a babámat?

Figyelt kérdés
Május végén, június elején fog megszületni, és tanácstalan vagyok, hogy mibe öltöztessem majd. Mibe aludjon? Napközben mi legyen rajta? Mit adjak rá 20-25 fok 25-30 fok, és 30 fok felett? 1. baba lesz. Köszönöm a segítséget.
2011. máj. 18. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

1réteggel több mint ami rajtad van!

Szóval ha te pl rövid naciban meg pólóban vagy, és meleged van, akkor elég neki is a napozó.

2011. máj. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

majd kitapasztalod. én a zt gondolom, hogy egy újszülöttet, ha nem lesz 40 fok árnyékban, azért egy rövid ujjú bodyba és egy vékony rugiba öltöztetném és abban altatnám.

ha már nagyon meleg lesz, remélhetőleg a lakásban nem lesz annyi mint kint, akkor kintre elég a body és egy textilpelussal "betakarni", viszont a lakásban egy rugit adnék rá, vannak ujjatlan rugik is.

tehát 20-25 fokban body és rugi, ha kint van, ha bent.

25-30 fokban akár ujjatlan body vékony rugival, vagy ujjas body ujjatlan rugival, de azért vinnék "takarónak" egy textil pelust. ha a lakásban is közelít a 30 fok, akkor ugyanez a felállás, de kipróbálhatod, hogy csak body van rajta és egy kis zokni.

30 fok felett csak body egy textil pelussal kint...remélhetőleg a lakásban nem lesz melegebb:-)

én újszülötten abban altattam, amiben nappal volt, azaz ugyanúgy öltöztettem.

kb. 2 hós volt, amikor átváltottunk a hálózsákra, viszont nyári melegben egy rövid ujjú bodyban aludt, és a fürdőlepedőt, más néven "kifógót" használtuk takarónak.

2011. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A rugit helyettesítheti kisnadrág, és zokni?
2011. máj. 18. 21:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Helyettesítheti persze, de majd rájössz, hogy mennyivel praktikusabb a rugdalózó.
2011. máj. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!