Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt mikor kiment a védőnő...

Mi volt mikor kiment a védőnő család látogatásra még szülés előtt?

Figyelt kérdés

mit nézett, kérdezett?

30h


2010. dec. 8. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem nézett meg semmit tudatosan. Rólam és a babáról beszélgettünk.Többször is járt itt míg terhes voltam!
2010. dec. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk sem kérdezett úgy semmit, persze szétnézett, vagyis nem látványosan, csak úgy, ahogy mindenki szokott, ha először jár ismeretlen helyen. Így méri fel az életkörülményeket, hogy hova kerül majd a baba. Általánosságokat kérdez a családról, de tőlem még azt sem nagyon kérdezett, mert a terhesgondozások alkalmával már tudta, hogy kb hogy élünk, párom mit dolgozik, szüleim is mivel foglalkoznak, stb. (Szüleimnél élünk, de nem az ő házukban, hanem egy portán van egy kisebb épület, az a miénk, különbejáratú, kicsi, de mégis más, mintha egy lakásban lennénk. :))
2010. dec. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

2x volt kinnt megnézte a babaszobát kérdezgettem ezt - azt a kórházi listáról nem sokat tudott azt mondta vigyek mindent legfeljebb hazaküldöm de kapni ruhán kivül nem kapok semmit.


Kb.ennyi.

2010. dec. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Megmutattam a baba helyét, cuccát, amit kérdeztem, arra válaszolt.
2010. dec. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

értem. Még csináljuk a szobát ahol leszünk.

Mibe köthet bele?

2010. dec. 8. 14:45
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog belekötni sztem semmibe. Ha látja hogy jók a körülmények, akkor biztos nem abba fog belekötni hogy Ti most éppen a babaszobát csináljátok. Abba is bele kell kezdeni, hisz akkor soha nem lenne kész
2010. dec. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kijött leült a konyhában, nem nézett körül csak beszélgettünk...
2010. dec. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Jót beszélgettünk.

Nagyon szépen felújítottunk egy lepukkant panellakást, és ez volt a fő téma. Hol vettük a bútorokat, a parkettát, stb. És így jutottunk el a gyerekszobáig, nagyon tetszett neki :)

2010. dec. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez jó nálunk kint se volt a szülés előtt,szülés után is 2x kb. 5 percre.És ennyinél többet nem töltünk mi se nála mert érezteti hogy menjünk már.
2010. dec. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nállunk sem volt kint szülés előtt,utánna is csak 2-3 X.

A háziállatokba szoktak általába belekötni másról még nem hallottam!

2010. dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!