Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ugyan még hátra van egy kis...

Ugyan még hátra van egy kis idő, de érdekelne, hogy szülés után a látogatás hogy zajlik? Ha ott van veled a pici bemehet a család a kórterembe vagy Te mész ki? Addig ki vigyáz a picire? Stb. ,

Figyelt kérdés
Rég szültem,majd 17éve.Most 18hetes kismama vagyok.A közelembe nincs olyan aki tudná,sajnos.Védönőhöz csak 2hét múlva megyek,hogy meg tudjam kérdezni.Köszönöm a válaszokat!
2009. febr. 25. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a testvéremhez bemehettem a kórterembe. Saját tapasztalatom sajnos nem lett, mert mikor én szültem, akkor influenza járvány miatt egyáltalán nem lehetett látogatni.
2009. febr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy volt, hogy a "kocsiban" kitoltam a lengőajtóig a babát és úgy nézte meg a család.

Kétágyasban voltam, ha a kicsim aludt és a szobatársam a szobában volt, figyelt a kicsire én pedig kitudtam menni beszélgetni a családtagjaimmal.

Persze viszonoztam neki én is. Ha pedig sírni kezdett a kicsi, felhívott és én rohantam a szobába vissza.

A kórterembe nálunk nem jöhettek be.

Egyébként kórházfüggő a dolog. Érdeklődj utána.


Szép szülést és rendes szobatársa/ka/t kívánok! (nekem volt mindkettőben részem)

2009. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kórháztól függ. Ahol én szültem ott ki volt írva az ajtóra, hogy tilos a bemenet és mégis bejöhettek a látogatók, nem szólt nekik senki. Érdeklődj a helyi szokásokról.
2009. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ezek szerint,ahány hely annyi szokás!Érdeklődni fogok!Mindenkinek jó egészséget!Boldog babázást kívánok!
2009. febr. 25. 22:22
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem lehetett bemenni, mondjuk orulok is neki. Voltak privát szobák, ahova apuka bemehetett, olyankor egy novér végigfutott a folyoson és becsukott minden szobaajtót, hisz csupa hálóinges-kimerult-szoptatós társaság voltunk:)

Nálunk van egy helység, uveg válaszfal a kozepén, oda bejohetnek a látogatók, láthatják a babát, de nincs kozvetlen baciveszélynek kitéve. Nekem nagyon síros volt a kicsi, és úgy idozítettuk a látogatásokat, amikor aludt (igaz, így pihenni nem tudtam, de legalább pár szót tudtunk váltani).

2009. febr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem nem volt ott a kicsi, ot csak kimutattak az ablakon, tudod ilyen regi modszerrel. De aki a korhazba bejott, otthon ugyis meglatogatott, igy lathatta a babat eleget, nemcsak par pillanatra, mint az ablaknal a korhazban.

A baratnomnel viszont vele volt a kicsi, es bemehettunk hozza a korterembe, nezhettuk a kicsit.

En otthon szivesebben latogattam mar meg ot, amikor olyan jo kis otthonos volt minden. A korhazban olyan feszelyezett a dolog, csendben kell lenni...stb.

Es mar tudod, hogy baba-mama szobaban leszel?

2009. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

pécsen nem jöhetnek be, van 1 kötél kihúzva, és onnan nem jöhetnek tovább.

Első babám (2005), csak egy üvegfalon keresztül mutathattam meg, a 2.-at(2006) már kivihettem, és bárki kézbe vehette.


Azért nem tartom jó ötletnek, hogy bemennek a kórterembe, mert ott azért ha valaki elalszik, vagy nem figyel úgy oda magára, akkor véres lesz a ruhája, és azt ne nézegesse senki. AKik szoptatnak, azok sem hinném, hogy jó szemmel nézik, ha ki-be rohangálnak a látogatók.

Én legalább is nem néztem volna jó szemmel.

2009. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igaz szerintem sem jó,ha mindenki csak bemászkálhat.Öszintén mondva én sem vagyok érte oda,sőt.Még nem tudom milyen szobában szeretnék lenni,persze meg majd milyenbe lehet,milyen jut stb.,Köszi mégegyszer a válaszokat!
2009. febr. 25. 22:40
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
ahol en szultem ott a gyerek egesz vegig mig a korhazba voltunk melletem volt!ejjel nappal! es szerintem igy normalis!
2009. febr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
ja es a latogatok is jottek mentek:) meg este 9 kor a melletem levo aszonyhoz csoportosan jottek a latogatok anyukam meg vegig bent volt velem a korterembe is ott aludt velem:)hihetetlen mi?
2009. febr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!