Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek nincs autójuk! Szoktat...

Akiknek nincs autójuk! Szoktatok menni 15 hónap körüli gyermeketekkel vonaton? Hogy viseli? Szoktatok csak úgy menni valahová csak azért, hogy ne otthon üljetek a picivel?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk nincs autónk, a kisfiunk most 13 hónapos. 9-10 hónapos korától utazunk vele vonaton, előbb csak azért nem, mert a nagy melegekben nem akartuk cűgölni.

Nagyon jól viseli a vonatot, mivel fel lehet állni az ülésre, lehet mendegélni is. Én is szeretem, mert meg tudom etetni, lehet játszani, kukucskálni az ablakon. Nekünk a leghosszabb út 2,5 óra hossza volt eddig, ennyi az út a szüleinkig, átszállással. Átszállás nélkül közel 2 órás utunk volt már.

Csak úgy nem szoktunk menni, ha az nem számít annak, hogy elmegyünk kisgyerekes barátainkhoz egy másik városba, ami 1 órás út.

Van a családban több autó, de mivel nem nagyon van hozzászokva nehezen viseli, hogy bele van kötve.

2010. dec. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A lanyom 3 honapos. Mi ra vagyunk kenyszerulve a busz es a vonat hasznalatara. Szerencsere azonnal elalszik, amint kilepunk az ajton es csak akkor ebred fel, amikor hazaerunk. Gyakran megyunk vasarolni, nezelodni unalomuzeskepp, vagy csak ugy setalgatunk a varosban.

2010. dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

17 hónapos volt a lánykám,amikor elutaztunk nyaralni, vonattal. 300 km volt az út, egész jól viselte. Azóta imádja a vonatokat,venni is kellett neki játékvonatot,meg többször kiviszi az uram a vasútállomásra nézelődni.:-)

Minden nap megyünk valahova,csak azért hogy ne üljünk itthon,de nem vonattal.Gyalog vagy bicajjal.

2010. dec. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy ilyen kedvesen válaszoltatok!:-)
2010. dec. 8. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!