Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben van otthon a 7 honap...

Miben van otthon a 7 honap körüli babátok,23-25 fok van, panelban lakunk? Már mászik és feláll butor mellet, mit adjak rá hogy ne legyen melege de ne is fázzon fel ha leül, aszönyegröl persze lemászik laminált padlo van.

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Panelban melegebb a padló is, nem fog megfázni. Mi kertesben lakunk, az én lányomon rövid ujjú body és kantáros hosszúnadrág (nem túl vastag pamut)van. Annyit mozognak, szerintem nem fáznak meg. A popsijukat védi a pelus is a felfázástól.
2009. máj. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is panelban lakunk, rövidujjú body és vékonyabb hosszúnaci van a kisfiamon, mert nálunk a szoba padlószőnyeges és kidörzsöli a térdét. Ja meg zokni is. De mikor az a nagyobb meleg volt, akkor rövidnaciban is elmászkált.
2009. máj. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem hosszú ujjú body és melegítő van rajta, vagy rövid ujjú body és egy vékony pamut felső. Állandóan a parkettán vagy a kövön csúszkál, ezért jobban szeretem a két réteget.
2009. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!