Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párom csokit nyalogattat...

Párom csokit nyalogattat vele.2 hónapos, lehet baja? Annyit mondom neki hogy ne. De nem hallgat rám!

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 23:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Bocs h ezt mondom,a világért meg nem szeretnélek bántani,de hogy lehet egy nő,egy feleség ennyire anyámasszony katonája?Nem vagyunk már 1920 ban,mikor az "ember" lecsapott az asztalra,hogy ő majd aztán megmondja,hogy mit szabad és mit nem..Igenis állj a sarkadra és ragaszkodj az elveidhez,legyen neked több eszed,ha már a férjednek(ez ügyben) nincs.Nem azt mondom h át kell váltani házisárkányba,de a pároddal meg kell értetni,hogy neked is ér legalább annyit a szavad,mint az övé.Ezt csak azért írom most,mert egyre több ilyen kérdéssel találkozok mostanában,ahol kb. ez a szitu,mint nálatok.
2010. dec. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
57%
Ez a kérdés kamu?
2010. dec. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Most már kezdem én is azt hinni...
2010. dec. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
53%

most miért kell sértegetni a kedves kérdezőt???ő kérdezet valamit ti meg sértegetitek őt és a férjét is,bisztos nem 5 tábla csokit nyalatot a babával

ijezgetitek itt avval h meghal a babája,jézusom

anyi baja lehet h fájhat a pocija,mérges lehet tőle vagy nem fog tudni aludni de ha csak megnyalta akkor nem hiném h baja lesz tőle

2010. dec. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
78%

DE MIÉRT KELL MEGNYALATNI? AKKOR NYALASSUK MEG VELE A TÖLTÖTT KÁPOSZTÁT IS, MEG A PACALPÖRKÖLTÖT, SŐT, IHAT PÁLINKÁT IS, MEG DUGJUK ODA AZ ORRA ALÁ A CIGIT IS, NEM?

Éppannyira nem való neki egyik sem, ahogy a csoki sem!!! Könyörgöm, még csak 2 hónapos!

2010. dec. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Nah köszönöm szépen a kedves és nem épp kedves válaszokat. Miután a kérdést kitettem a gyerekem elaludt, (nem akkor etette apa a csokival...) és miután én sem sokat aludtam az elmúlt 2 hónap alatt feküdtem vele én is, reggel pedig védőnéni, és csavargás, amiből most értünk haza igy a kérdés nem kamu, csak nem ülünk állandó jelleggel a gép előtt!!


Apának tényleg 8 általánosa van de ez nem is tudom miért fontos, és miért következik ez abból hogy nem hallgat rám!


A gyerek szaloncukrot szopogatott nem táblás csokit, és csak a sarkát!


Nem mellesleg csak jót röhögtem rajta hogy a 2 hónapos fiam csokit eszik, de mivel anya lettem megfordult a fejembe hogy árthat e ez neki, azon kivül hogy fájhat a hasa, megnyugodtam hogy más emésztési és bélproblémákat nem csinálhat!!

Szóval mégegyszer köszönöm a válaszokat!

2010. dec. 9. 15:13
 17/28 anonim ***** válasza:
68%
Ja,ha "csak" a hasa fáj,akkor minden ok...
2010. dec. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
68%
Meg akkor most röhögsz rajta,vagy mondod a férjednek hogy ne adjon neki csokit?Mert a kettő nem ugyanaz..
2010. dec. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
80%
Na meg hogy csak röhögsz rajta, hogy a 2 hónapos babád csokit eszik... akkor hol itt a probléma, hogy még kérdést is írsz ki? Adjad neki nyugodtan!
2010. dec. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
azért ez a koporsós válasz már túlzás,neked tetszene ha ijet mondanék neked???????
2010. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!