Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehetett? 14 hónapos...

Mitől lehetett? 14 hónapos kislányom 6-kor kelt, és elég meleg volt, popsiban 37,9 volt a láza. Adtam nurofent, visszaaludtunk még egy kicsit.

Figyelt kérdés

Semmi baja, nem sírt, most is olyan mint máskor, játszik, dumál, nyoma sincs betegségnek. Pár napja nem igazán kakilt, ami most megtörtént, lehet ez volt a baj?

Figyelem ma, és ha ismét láza lesz, természetesen hívom a dokit.


2010. dec. 9. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:

a popsihőből levontál még 0,5 fokot? Ez még nem olyan vészes, van most egy orrfolyós-köhögős járványszerűség mert a környezetemben majdnem minden baba beteg.A kakilástól nem lesz lázas...

Vagy lehet a foga a jön azért van hőemelkedése.

2010. dec. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

37,9 rohadtul nem laz,meg levonva sem.


ekkora "laznal" szerintem ne vidd orvoshoz,tok felesleges.

2010. dec. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze, 37,4 levonva, nem is akartam orvoshoz vinni, írtam is hogy figyelem és ha baj van, akkor hívom majd ki. A fogától eddig csak este volt hőemelkedése eddig, de most nem jön foga. Ezért nem értem.

Köszönöm a válaszokat.

2010. dec. 9. 08:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Már 39 fok volt popsiban délelőtt 11-kor. Volt kint a gyerekorvos, valószínű a 3 napos láz. Most alszik. :(
2010. dec. 9. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!