Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy jobban menjen a pukizás...

Hogy jobban menjen a pukizás mit adjak neki?

Figyelt kérdés
Kaki minden nap van, és nem kemény. Viszont puki az sose akar kijönni, ha mégis akkor iszonyatosat pukkan. Próbáltam már az espumisant, infacolt, Gripe Watert. Ha tornáztatom se akar neki kijönni. Annyira sajnálom már. Mit adhatnék még neki?
2010. dec. 9. 17:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és tápszeres.
2010. dec. 9. 17:24
 2/7 anonim ***** válasza:
szélcsövet próbáltad már? Az mindig hatásos.
2010. dec. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Erről még nem hallottam. Tudnál róla írni?
2010. dec. 9. 17:28
 4/7 anonim válasza:
Ánizsteát, vagy ánizsos sütit, az nagyon finom, biztosan szeretni fogja.
2010. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én a lázmérőzést javasolnám, ahhoz nem lehet hozzászokni. fektesd hasra, így ha mocorog hason, könnyebben kijönnek a pukik. mindig büfiztesd, mert abból már ugye nem lesz puki, ezt megteheted evés közben is.

lehet teát adni, édesköményt, sokan dicsérik a Mecsek Baby-t.

végső esetben beszélni kellene a dokival, mert elképzelhető, hogy a tápszer nem jó neki.

2010. dec. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a szélcső bevált. Ez egy 4 mm-es vékony középen lyukas gumi cső. (úgy lyukas, mint a makaróni tészta) :) Ezt fel kell neki helyezni és a csövön jön ki a puki. :) Sokkal jobban megkönnyebbül utána, még nevet is közben. Egyáltalán nem fáj neki. Így nem kell a cseppeket adnom. Amúgy nekünk se vált be semmilyen csepp sem.
2010. dec. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Mi is tápszeresek vagyunk félig.
2010. dec. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!