Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Apa külföldre menjen dolgozni?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kisfiam és a párom jelenleg is külföldön dolgozik, egy szomszédos országban és másfél hetente van itthon úgy 3 napot. Így működik, viszont 2-3 hét múlva vége ennek a munkája és utána egy távolabbi országban lenne munkalehetőség, ahonnan max. havonta tudna hazajárni, vagy 2 havonta. Már volt ilyen még a terhességem elején, akkor működött a dolog. Most is az eszem azt mondja, hogy vágjunk bele, mert irtó jó anyagilag és szerintem év elején mi is tudnánk utána menni és családostul kiköltözni, ami a célunk. Csak olyan kettős érzések vannak bennem. Nem vagyok egy féltékeny típus, megbízom benne, de mégis hétvégén csak nem fog otthon ülni... Pedig tényleg imád minket és értünk is teszi, de nem tudok nem gondolni a rossz oldalára is... Mi a véleményetek erről?
2011. szept. 5. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha jó a jövőtökre nézve, akkor menjen
2011. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én már holnap költöznék... nem a féltékenység miatt hanem a gyerekem jobb jövője miatt
2011. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A jövőre nézve teljesen jó, csak mégsem tudom eldönteni. Örülök is Neki meg nem is...
2011. szept. 5. 16:12
 4/11 anonim ***** válasza:

áááá,inkább kevesebb pénz,de én nem tudnám elképzelni,h ne lássuk,öleljük Apukát nap mint nap...

Hátha lenne vmi jó megoldás,azt kívánom!

3 éves Kisfiú és 36 hetes Pocaklakó Anyukája:-)

2011. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi sajnos a babával még nem tudnánk menni, egyenlőre a szállás is olyan lesz, hogy lehet kollégákkal lesz együtt. Előbb Neki kell megalapoznia meg beilleszkednie, és utána megyünk ki mi is a picivel
2011. szept. 5. 16:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Én engedném! Sőt...Az én párom "rugdosom" és noszogatom...menj csináld!! muszály mert ebbe az országba semmi lehetőség nincs! Nem mondom h nem nehéz, de mentek utána. Ne parázz, miattatok csinálja!!!
2011. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt mondom vágjatok bele,még a gyerek is kisebb könnyebb. Én 2 ovis lánnyal jöttem a férjem után Németországba,szörnyű volt az első pár hónap a lányok semmit nem értettek az oviba állandóan sírtak,hogy vissza akarnak jönni.Nem adtam fel ,fél év után már remekül beszéltek a többi gyerekkel. Ezért mondom,hogy még pici addig egyszerűbb,menjetek.
2011. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az én férjem is kint dolgozik Németországban.9 hónapos a gyermekünk és csak az első hónapban volt itthon,mikor megszületett a babánk.

Mi mindketten féltékeny típusuak vagyunk,elég nehéz így.:)

De megtanultuk,hogyha nem tudunk megbízni egymásba,akkor a kapcsolatunknak sincs értelme.A pénz meg kell.Házat szeretnénk venni,hitel nélkül,így muszáj ezt csinálni,mert itt a büdös életbe nem érünk el semmit.Ha csinálni szeretne az ember valami vállalkozást ahhoz is tőke kell,amit persze minimálbérből nem nagyon lehet összegyűjteni:)

Úgyhogy mi úgy döntöttünk a férjemmel,hogy addig csináljuk,amíg bírjuk.Mi is ki akarunk menni családostól egy idő után.A gyerekem jövőjét tartom szem előtt és csak így tudok mindent megadni neki.

2011. szept. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bátraké a szerencse. Mindazonáltal én is nehezen tudom elképzelni, hogy ne öleljem meg minden nap Apát, és tudom, hogy ő is nagyon nehezen viselné, ha nem látná nap mint nap az 1 éves kislányát.
2011. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson marasztalni! Ha ilyen lehetőség adatik azt meg kell ragadni !Sajnos idehaza minden egyre jobban süllyed bele a posványba és nemhogy a fényt nem látni az alagút végén de az alagutat sem találni..Szóval ,ha van rá lehetőség ,hogy nektek és a gyereknek egy jobb ,biztosabb élete legyen vétek lenne kihagyni holmi féltékenységi hülyeség miatt. Figyu, ha meg akar csalni akkor is meg fog ,ha mindennap hazajár ebben biztos lehetsz .Had ne soroljam a példákat.
2011. szept. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!