Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtatok 5 hónapos gyermeketekn...

Adtatok 5 hónapos gyermeketeknek cukkinit és brokkolit? Hogy ízlett neki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
7 hósnak adtam és ízlett neki. :-) A karfiol is. 5 hósnak nem adnék semmit, csak anyatejet/tápszert.
2010. dec. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én bébiételben szoktam venni brokkolisat, azt szereti, a cukkisat nem igazán csípte.
2010. dec. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen még csak gyümölcsöket kapott! Kb 7 hónapos volt mikor brokkolit kapott,nagyon ízlett neki,és azóta is szereti. Cukkinit azt később kapott valamivel,és szintén szereti,bár hála a jó égnek nem vállogatós!
2010. dec. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én adtam. Tápszeres, így már 4 hónaposan kezdtük a gyümölcsöt, majd a zöldséget. Egyébként mindkettőt szereti.
2010. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Cukkinit nyugodtan adhatsz, teljesen "semleges", a brokkolival még várnék 1 hónapot. Én ennyi idős korában pici Natúr Vega mix-szel ízesítettem a főzelékzöldségeket. Patisszon, főzőtök is adható már.
2010. dec. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, kislányom 5 hónapos és heti 1x biztos kap brokkolit krumplival főzve és imádja, egy bébiételnyi mennyiséget meg tud enni belőle! Itthon készítem neki nem készen veszem, csak üvegbe töltöm. Cukkinit sajnos nem kaptam neki pedig azt is adtam volna már!
2010. dec. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!