Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettetek már ilyet gyermeketek...

Vettetek már ilyet gyermeketeknek? (Aqua draw, csak víz kell hozzá)

Figyelt kérdés

Karácsonyra akarom venni másfél éves kislányomnak, aki már kipróbálta a rajzolást és tetszett is neki.


[link]


Vízzel fel kell tölteni a ceruzát, amit adnak hozzá, és azzal rajzolni arra a papírra, ami hozzá van, és ha megszárad a víz, eltűnik a rajz és már kezdheti is előről a pingálást.

Mi a véleményetek erről a termékről?


2011. nov. 5. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mekkora a gyerek?

A baj ezzel hogy firkál párat és már az egész felület nedves. a száradás minimum fél óra, addig nem tudja használni. vagy is 1 perc rajzolás és félóra várás. talán 3 évesen már tud ennyit várni.


mi egy játékkiálításon akartuk kipróbálni de el volt áztatva. kérdeztem aki ott segített, azt mondta hogy minimum fél óra a száradása. láttam ahogy letette az újat és a gyerek kb 1 perc alatt össze firkálta.


mi mágneses rajztáblát veszünk. azt imádják a gyerekek. mindig a felnöttnek kell rajzolni.

2011. nov. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van: [link]

Ha jól látom, ugyanúgy működik a kettő, csak a mienkhez kevesebb forma tartozik. Én a 28 hónapos fiamnak vettem karácsonyra, de annyira nem hozta lázba, pedig szeretett rajzolni. Tehát ez gyerekfüggő, hogy melyiknek hogy jön be.

Egyébként nem papír van hozzá, hanem egy fura vászonanyag. A ceruzába vizet kell tölteni, a nyomdához pedig egy vízzel tölthető párna van, mint az általad belinkelthez. Pillanatok alatt szárad, mire az egyik sarkából áthúzod a vonalat a másikba, az eleje már nagyon halvány.

Én inkább majd ha lesz kistesó, akkor korábban fogom odaadni neki játszani. :)

2011. nov. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó választás, inkább a mágneses rajztábla. Vannak mostmár egész nagyok is, szerintem azt érdemesebb egy ilyen korú gyereknek.
2011. nov. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én is azt olvastam róla, hogy pár perc és megszárad. Az én láynom először kábé 8 hónapos volt, mikor pelenkafestést csináltunk a játszóházban. Mi voltunk az elsők, akik odaültek és elkezdtünk festeni. A lányomnak egyszer megmutattam, mit kell csinálni az ecsettel, aztán mi voltunk az utolsók, akik befejezték a pingálást. Szóval nagyon élvezte:D Azóta próbálgatom néha a kezébe adni a ceruzát, és olyan 5 percig el is van vele.

Más sem köti le 5 percnél tovább, mert olyan mint a szélvész, nagyon mozgékony:D A kézügyességét szeretném fejleszteni ezzel. Hátha örökölte tőlem a jó rajzkészséget.

2011. nov. 5. 08:44
 5/8 A kérdező kommentje:

A mágneses táblára is gondoltam már, és nem is tudom, lehet, hogy veszek abból is egyet, meg ebből is egyet. Vagy majd a mágneses táblát kaphatja mástól esetleg. Az aqua rajzos drágább. Ilyen mágneses rajztáblát elég olcsón lehet venni. Nagyon jó az is, öcsémnek ilyen tekerengyűs volt, imádtuk még 8-10 éves korunkban is:D A mágneses tábla szinte biztos, hogy tovább jó lesz, és persze az praktikusabb, mert autóban is tudja akár használni. Van persz ennek az aqua rajzosnak utazó változata is, de ha kifogy a víz a tollból, macerás útközben megtölteni.

Az aqua-s viszont azért tetszik, mert nagy rajzfelületet biztosít, és akár kéz és láblenyomatot is lehet csinálni vele.

Szóval mind a kettőnek meg vannak a pozitív oldalai.

2011. nov. 5. 08:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia, én most rendeltem meg amazonról a Tomy egyik aquadoodle-jét, ilyet:


[link]


14 hónapos a lányom, de ebben az tetszik, hogy nem aquadoodle toll van hozzá, hanem kétféle bélyegző, van hozzá vizes párna, amire a kezünket tudjuk nyomni, és kézlenyomatot hagyunk. Azonkívül ez kisebb is, mint a többi, így könnyebben fogjuk asztalnál használni, vagy tárolni ha nem használjuk épp. Biztosan nagyon fog tetszeni neki, csak jókat olvastam az aquadoodle szőnyegekről. :-) (Később hozzávaló tollat is tudunk venni.)

2011. nov. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tomy aqua splash n print a neve, ha nem tudod megnézni a linket.
2011. nov. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, erről olvastam, láttam, de túl picinek tartom. De az is nagyon jó.
2011. nov. 5. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!