Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hálósapka egy 2 éves gyereknek...

Hálósapka egy 2 éves gyereknek? Létezik?

Figyelt kérdés

Mert minden este a fürdés után ahogy öltöztetem,mondja hogy sapka is kell neki.De érdekes,mert a takarót sem viseli el magán,nem hogy éjjel a sapkát.

Valaki használ?


2010. dec. 9. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Arany szívem, de aranyos lehet. :) Az ő kis világuk, ahogy a szokásaik megvannak, az ő kis akaratuk ahogy érvényesül...

Nálunk 21-22 fok van a lakásban, és nem adok rá sapit. De ha nagyon szeretne, akkor adj rá egy nagyon vékonyat, aztán majd észreveszed, hogy elviseli-e... lehet, hogy az esti öltözésnél az ugrik be neki, amikor napközben kimentek, és ráadod a sapiját.

2010. dec. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen vékony pamut sapkát vegyél neki. Vagy ha esetleg tudsz varrni, úgy egyszerűbb.
2010. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Cuki lehet:)

A nagypapám használt 97 évesen,mondtuk rá/más okokból/hogy második gyerekkorát éli.SIPKÁnak hívta,az a hagyományos csíkos,bojtos végű manósipka volt:)

Szerintem is próbáld ki egy nem megkötőssel,valszeg leforogja majd magáról,de kipróbálhatja.

2010. dec. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mindig mondom neki,hogy most nem kell "fakka" ahogy ő mondaná,de kipróbálom,hogy mit szól hozzá :-)
2010. dec. 10. 06:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Megírod a reakcióját?/nagypapás válaszoló vagyok/

Beszédfejlesztő pedagógustól ha elfogadsz egy tanácsot-isten ments hogy kötekedjek!- ne ismételd a hibásan ejtett szavait,mert az helyesnek rögzül benne.Később pedig az kerülendő,hogy folyton javítgassuk így:Nem jóka,RÓKA!!

Hasznosabb egy új mondatban megismételni az általa hibásan ejtettet helyesen.

2010. dec. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

na,megcsináltam neki a sapkát.persze hallani sem akar róla,ahogy sejtettem.viszont mióta megvan a sapi,azóta nem is követi fürdés után :-)

de múltkor kérte hogy adjuk rá bent a konyhában majomkodott benne :-)

2011. jan. 2. 12:30
 7/8 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDD
2011. jan. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mindig az a haszna valaminek,mint amit remélünk tőle:D
2011. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!