Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy a 9 hónapos...

Normális, hogy a 9 hónapos babánk ahogy nő egyre kevesebbet alszik?

Figyelt kérdés
Vagyis tudom, hogy normális, hogy nő és kevesebbet alszik, de ő kissebb korában sem aludt sokat, most meg pláne. Azért kérdem mert az ismeretségi körünkben lévő vele egykorú babák sokkal többet alszanak. Este fekszenek 9-10kor, reggel egy gyors reggeli és alszanaka 11ig. Nappal is alszanak kb. 2 órát. Ja és átalusszák az éjszakát A mi kisfiunk este 9 körül fekszik, reggel 6-7ig alszik, utána nem hajlandó visszaaludni, van olyan, hogy nem nyűgús, van olyan, hogy érződik még kellett volna aludnia csak nem akart. Aztán nappal alszik 2-3 órát. Éjjel persze min 2szer kel. Én lassan már totál kivagyok.
2009. jan. 20. 07:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Kislányom 11 hós és szintén "utál aludni" :) Este 10 körül alszik el, éjjel 2x kel enni és max 7-ig alszik reggel. Napközben de és du 1,5 órákat alszik, de előfordul hogy ennyit sem. Mikor már nagyon fáradt vagyok, én is lefekszem délután a babával aludni, az a másfél órácska is sokat számít! Már próbálkoztam én is mindennel, hogy átaludja az éjszakát, de semmi nem vált be. Csak reménykedek, hogy idővel javul a helyzet, kitartás Neked is :)
2009. jan. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én 10 hónaposaom napközben elég jól alszik. Délelőtt 1,5 órát, délután 2-3 órát. De előfordul, hogy 3x is alszik napközben. Ez szerintem meg egy kcsit sok.

Az éjszakák elég rosszak, minimum 4-5 ször fenn van, de van, hogy fél óránként, bár ez a fogak miatt van.

Szóval szerintem ne aggódj, minden baba más. Neki ennyi elég, másnak több kell.

Az éjszakákhoz meg kitartás, van ennél rosszabb is.

2009. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!