Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek allergiás a babája a...

Akinek allergiás a babája a gyógyszertári fürdetőre? Ha allergiás lett milyen tünete volt? Akinek nagyon érzékeny bőrű a babája mivel fürdet, milyen testápolót használ stb?

Figyelt kérdés
Mi mindig küzdünk valamivel. A múltkor a nyakán körbe volt vörös száraz kiütés, azóta nem használunk púdert. Erre kaptuk a gyógyszertári fürdetőt ami a nyakán segített, de azóta apró pici piros pöttyök vannak a hasán meg az oldalán. Anyatejes és semmi újat nem ettem erre különösen figyelek. Foltokban száraz a bőre de csak száraz nem piros, ezért lenne jó a fürdető de ott vannak a pöttyök:( kivagyok:( Akik haszonló cipőben járnak mit és hogy csináltok hogy jó legyen?
2010. dec. 10. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Bár már 2 éves, de kb 1 hónapos koráig használtuk a patikai fürdetőt, mert nekünk sem volt jó. Már nem emlékszem, milyen tünetek voltak, de talán nagy száraz foltok. Így mi vettünk egy csomóféle fürdetőt (gabi, neogranormon, nivea, stb), azok sem voltak jók, mindet én használtam el.

Aztán kikötöttünk a BABÉ márkánál, azóta is azt használjuk, patikában lehet kapni, fél literes 2500 ft körül van.

Testápolóból és popsikrémből is ezt használjuk.

[link]

Nem olcsó, viszont elég vagy 4 hónapig.

Szerintem vegyetek egyet, próbáljátok ki.

2010. dec. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
biztos, hogy allergia? Nem lehet inkább ekcéma?
2010. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Esetleg nem a vízzel van valami probléma?

Most nálunk is az a baj, hogy nagyon szárítja a bőrét a víz. (Az enyémet is)

2010. dec. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lányom is tiszta pötty lett a gyógyszertári fürdetőtől, mert rákentem és úgy mosdattsm vele.

Doki javasolta, 1 evőkanállal tegyel 1 műanyagba, azt öntsem fel forralt forró vízzel, keverjem el, és ha kihűlt fedjem le. Ezt 1 hétre osdzam be, így nem volt olyan erős a fürdető, nem

pattogott ki tőle.

Nekünk a babé nem vált be, száraz volt a bőre tőle.

2010. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A 14.19-esnek a hasán az biztos nem ekcéma mert sok kis apró pötty, a bőre meg alapból száraz sajnos.
2010. dec. 11. 20:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak: mennyi idő alatt múltak el a pöttyök? Mi két napja csak tiszta vízzel fürdünk de nem nagyon múlik valamilyen fürdető meg jó lenne hidratálásnak, testápolót meg nem nagyon merek rákenni nehogy csak rosszabb legyen. Egy kis bepanthent kenek a száraz foktokra és ennyi.
2010. dec. 11. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!