Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Testápolót-doki általírt,...

Testápolót-doki általírt, gyógyszertári-milyen gyakran használjátok babátokra?

Figyelt kérdés
Én eddig minden este fürdés után bekentem az egész testét,erre barátnőm mondta,h ő csak nagyon ritkán.Most akkor melyik a jobb???
2010. okt. 3. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
minden este furdes utan kenem
2010. okt. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem a gyógyszertári testápolót használjuk, hanem BABÉ-t, de csak akkor, ha úgy látom, hogy szükséges. Nem minden nap, átlag heti 1-szer.

Nézz rá a babádra :), ha nem száraz a bőre, nem kell minden nap, ha száraz, akkor meg igen.

2010. okt. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában minden este fürdetés után bekenem vele, de néha elfelejtem,így van hogy pár nap kimarad.
2010. okt. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kb.1 hétig használtam neki,de fölösleges.Gyönyörű,egészséges bőre van,kár elcseszni.Elég zsíros a fürdetőkrém.
2010. okt. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én minden nap kenem, már 8 hónapja. kivétel, ha már nagyon sír, álmos, éhes, stb. eddig talán 5x, ha nem kentem be. usziba is járunk, az a víz meg pláne szárítja a bőrét.
2010. okt. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!