Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Glicerines kúpnak mikor lesz...

Glicerines kúpnak mikor lesz eredménye? Este 11körül adtam be?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hát a hatását már ne várd...


anyatejes a babád? lehet, hogy nem székrekedése volt hanem mindent felhasznált, ígíy nem volt mit kikakiljon! nálunk is volt ilyen


bár gondolom azért adtad neki a kúpot mert szenvedett :S talán próbáld meg laevolaccal, az nem széklet lazító hanem hashajtó

2010. dec. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mikor volt utoljára széklete? Mennyi idős a baba és miket eszik?


Szerintem ha közvetlenül a végbelében lenne a sok széklet, akkor annak már hatnia kellett volna, mert a hatóanyag ennyi idő alatt rég kioldódik. Tulajdonképpen 5 perc alatt hat egy kúp...

2010. dec. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
HÁT NÁLAM OLYAN 3-4 PERC SZOKOTT LENNI
2010. dec. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és a levolacot mikor és mennyit adhatok?
2010. dec. 10. 14:00
 5/11 anonim ***** válasza:

rá van írva a dobozára.

figyi, leírnád pontosan mi a gond? anyatejes, mennyi időnként kakil? mióta nem kakilt?

2010. dec. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a gondom az,hogy kakilt,de nem úgy mint addig,keveset és azt is nehezen,majd nem!Már volt ilyen gondunk,de aztán helyreállt,kb egy hete megint ezzel szenvedünk:(hőmérőzéstől kakil most csak sajnos!pedig mondom már kb.két hónapja minden jó volt,igaz most kezdtem neki almalevet adni!
2010. dec. 10. 14:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Az alma fog. De még mindig nem írtad meg, hogy mennyi idős a babád, és hogy hogyan táplálod, így nehéz segíteni...
2010. dec. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
5hós,és anyatejes
2010. dec. 10. 14:31
 9/11 anonim ***** válasza:

A tisztán anyatejes babáknak gyakran napokig nincs széklete, de ez nem jelent problémát, mert annak a jele, hogy jól hasznosítja a szervezetük az anyatejet.

Ha a babán nem mutatkozik annak a jele, hogy bántaná őt, akkor semmi teendő nincs. Ha látod, hogy kakilnia kell (mert erőlködik, de nincs eredmény), akkor lehet rásegíteni hőmérővel, de csak ritkán, alkalmanként.

Ha mindig így ürít, akkor hozzászokik a szervezete, ez nem tesz jót a baba végbelének.


Azt írod két hónapja minden rendben ment, akkor egyértelmű, hogy az adott almalé okozta a gondot.

HA van elég anyatejed, akkor szerintem várj még egy hónapot a hozzátáplálással, de ha mindenképpen kezdeni akarod, akkor olyan gyümölcsöt adj neki, ami inkább hajt. (Barack, szilva, sütőtök)


Remélem mielőbb egyenesbe kerültök!

2010. dec. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

teljesen normális ha nincs minden nap kaki! én babám is hetente 2x kakilt míg anyatejes volt.

addig míg nem szenved ne adj neki semmit, a kúp és és a szirup is megterhelő a belének, ha nem muszáj, ne adj neki. a hőmérőzéssel is óvatosan, csak akkor alkalmazd mikor látod, hogy próbál kakilni de nem tud, hiába nyom.

tudom, hogy segíteni akarsz, de ha ezeket rendszeresen megteszed hozzászokik és sajnos csak segítséggel fog tudni kakilni.


az alma fog, most kóstoltass olyat ami hajt, pl. szilva :)

2010. dec. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!