Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha szopi közben bekakil a...

Ha szopi közben bekakil a babám, eltérhet a mérés eredménye?

Figyelt kérdés

Ne nevessetek ki,lehet,hogy teljesen buta a kérdés de van aki azt mondta nekem,ha szopi közben kakil a baba,akkor nem a valós szopizott mennyiséget mutatja a mérleg.

Így van ez és ha igen akkor mekkora lehet az eltérés???

Köszi előre is a válaszokat!

Szép napot nektek!


2011. júl. 27. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Hisz, ha belegondol az illető, ugyan ott van a súly, csak nem belül, hanem kívül. :)

Persze úgy értem, de gondolom Te is, hogy nem cserélsz pelust a szopi utáni mérés előtt.

2011. júl. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Ha rajtahagyod a pelenkát, és úgy méred le szopi után, akkor nem térhet el az eredmény, elvégre az "anyag" nem veszett el, csak átalakult. :)
2011. júl. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod megmérni, mennyit szopott a baba, akkor szopi előtt méred először ruhástól, aztán szopi után ugyanabban a ruhában, pelenkában. Így azt az eredményt kapod, amit ténylegesen szopott, mivel így mindegy, hogy a kaki még a beleiben vagy már a pelusban van.

Ha a súlygyarapodását szeretnéd követni, abban egy kaki nem sokat változtat. Esetleg annyit tehetsz, hogy mindig ugyanabban az időben, pl. fürdés előtt méred.

2011. júl. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm Lányok!

Én is igy gondolom,hogy nem kellene eltérnie attól,hogy az "anyag":)kint avagy bent van:)

Kedves 3.válaszoló..igen a szopizott mennyiségről van szó:)

2011. júl. 27. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!