Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendeltettek már a Scamp...

Rendeltettek már a Scamp oldaláról?

Figyelt kérdés
Mennyi idő volt még megérkezett a csomag?Csalódtatok már benne?Most rendeltem és szeretném ha karácsonyra megérkezne::)
2010. dec. 10. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Én még nem. (Ez volt a kérdés...)
2010. dec. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én már többször is rendeltem, sosem csalódtam. Nagyon szép, tartós, jó minőségű bodykat, pólókat kaptam tőlük. Kb. 1-1,5 hét volt a rendeléstől a házhoz szállításig eltelt idő, de olyan is volt, hogy ennyi sem. Szerintem biztosan megkapod karácsonyig, fognak küldeni egy e-mailt, hogy mikorra várhatod a csomagot.
2010. dec. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jót nevettem.:):D:DIgazad van,de így tudtam feltenni a kérdést.:)
2010. dec. 10. 16:27
 4/9 A kérdező kommentje:
2.köszönöm.:)
2010. dec. 10. 16:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Játékokat rendeltem tőlük, nagyon szépek és tartósak.

Kb. 1 hét alatt itt volt az áru.

2010. dec. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én már többször is rendeltem. Soha nem csalódtam benne. 4-5 munkanapon belül jött a csomag. A futárcégtől reggel mindig hívnak, hogy hány óra körül érkezik a csomag és mennyi a fizetendő (mondjuk ezt már tudod előre). Becsomagolva nejlonba és dobozolva. Gyönyörű termékek!!!!:-))
2010. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2010. dec. 10. 18:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is sokszor rendelek tőlük! Nem drágább mint a kínai, de százszor tartósabb. Gyorsan kijön, miután visszaigazolnak, hogy elkészült a csomag akkor másnap, de azt hiszem maximum 4 munkanap?!

Csak ajánlani tudom!

2010. dec. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm..Már alig várom,hogy megkapjam.:)Tényleg nem drágább,mint a kínai és ez legalább minőségi cucc.:)
2010. dec. 11. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!