Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám elaludta a kis fejét....

A babám elaludta a kis fejét. Hason nem hajlandó aludni az oldaláról pedig visszafordul. Erőltessem a hason fekvést? A feje vissza gömbölyödik?

Figyelt kérdés
2008. máj. 29. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Van az oldalan megtamaszto kis szivacs/parna jellegu tarto, azt probaltad?
2008. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam és azt is mindig "kilökdösi"!
2008. máj. 29. 22:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Es ha a masik profiljat teszed a matrac iranyaba, minden nap masikat, talan nem nyomodik meg egyik oldalt se.
2008. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vissza fog gömbölyödni a feje. Nekik még nagyon rugalmasak a csontjaik. De azért lassan szoktasd a másik oldalán való alvásra is, meg a hason fekvésre.
2008. máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%

Nem írtad mennyi idős a baba, de engem se tudott eleinte anyu hasra tenni, mert úgy ordítottam, hogy nem bírta hallgatni. Neki akkor azt tanácsoltak ami szerintem még ma is jó tanács, hogy, nem baj ha sír majd megszokja. Hason szeretek a legjobban aludni, és sosem voltam hasfájós. Az az egy két hét, necces volt, de megérte minden szempontból. Addig kiment anyu az utcára máshogy nem bírta... sajnált volna és felvett... :) Nem tudom én megtudom e tenni, de a baba érdekében muszály.

Sok sikert!

2008. máj. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!