Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Feladom. Hogy adjam be neki...

Feladom. Hogy adjam be neki az antibiotikumot?

Figyelt kérdés
Kislányom 22 hónapos, gyógyszert még soha nem szedett, csak max. vitaminokat. Hörghurutja van, és antibiotikumot kell szednie. De, egyszerűen nem hajlandó bevenni, és csomó módon próbáltam már becserkészni, de egyik kezemben a gyógyszerrel elég nehéz lefogni is akár. Ti hogy csináljátok, Esetleg leírnátok a "pózt" is? Ebből mindenképpen "erőszak" lesz.... főleg, mivel tudja, hogy mit akarok, tudja, hogy ez nem a vitamin, nem köptető, amit amúgy szeret, hanem gyógyszer, és rossz az íze.
2010. dec. 10. 16:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, ha antibiotikumot tejtermékbe keversz, gyöngíted a hatását! Nekünk mindig elmondja az orvos ill. gyógyszerész is, hogy a gyógyszer beadása előtt ill. utánna 1 órával ne kapjon a gyerek tejterméket, anyatejet se.
2010. dec. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A dobozára meg rá volt írva, hogy keverjük tejbe. Akkor nem értem. Hála Isten használt azért. Köszi az infót.

Utolsó voltam

2010. dec. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok a tippeket mindenkinek! A szemből ráfekvős-lefogós módszerrel és a Nurofen fecskendővel sikerült végül, ja, már majdnem áthívtam a szomszéd szintén babás csajt. :-))) Ma már lefogás nélkül is ment, kis tiltakozás után, de kislányom fogta magát, és ma már erőszak nélkül lenyelte a gyógyszert. Szintén Zinnat amúgy. Iszonyú íze van.
2010. dec. 12. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!