Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5,5 hos babam meg nem fordul...

5,5 hos babam meg nem fordul hasrol-hatra, sem forditva, baj ez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Szerintem nem baj, minden baba más. Azt mondják, hogy az átlag 6 hónapos korában már fordul, de ettől függetlenül van aki korábban, van, aki később. Amúgy meg ez történhet egyik napról a másikra is, úgyhogy szerintem ne aggódj!
2009. jan. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 6,5 hós, és biztos vagyok benne, hogy az életben nem fog hasról hátra és vissza forogni, olyan szinten utál hason lenni. Ez kimarad nekünk, na bumm. Szóval ne izgulj!
2009. jan. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem se izgulj minden baba más.

Segítheted azzal hogy a hátára fekteted és a kezét megfogva fordítod hasra utána vissza ,majd a lábánál fogva fordítod. Mindkét irányba forgasd.

Ezzel csak azt éred el,hogy talán hamarabb kezd el forogni,de még ő nem akar addig úgysem fogja csinálni.

Valószínű,hogy jól érzi magát háton fekve,de eljön majd az idő ,amikor rájön,hogy hason sokkal jobb. :) .

Türelem!

2009. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont 6 hósak voltunk mikor megfordul hátról hasra, de mivel nem szeret hason lenni, ha átfordul perceken belül nyüglődés van, így vissza kell fordítani, mert az még nem megy neki. Próbálok segíteni, de nem akarom erőltetni. Sztem semmiről nem vagytok lemaradva, majd jön neki, ahogy ő érzi!
2009. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 hósak vagyunk és most gyakoroljuk és nekünk pl. a lepedős dolog vejött!! tedd rá egy lepedőre v. plédre és úgy forgsd oda-vissza persze a kis kezét igazgasd, ne maradjon alatta, ez bejött élvezi!!:-)) Pl. GEKKo foglalkozáson, tőlcsérbe rakják a babákat és úgy forgtják!!
2009. jan. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!