Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan kezdett el...

Hány hónaposan kezdett el forgolódni a babád? Hátról hasra és fordítva? Az enyém most 4 hónapos, de még semmi. Ugye még ez nem baj?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

4-6 hónapos kor között szoktak elkezdeni forogni. előtte ha egy baba hasról-hátra fordul, azt mondják nem tudatos, inkább csak átbillen és ez tetszik nekik, ezért csinálják meg sokszor, de tudatosan azért, hogy másik irányban legyenek 4 hónapos kor körül érik meg rá, 6 hónapos korig kell.

bőven ráér még a babád, majd 2 hónap múlva kezd aggódni ;)

2011. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 4 hónapos. 3 napja fordult át a hasáról a hátára, azóta minden nap próbálkozik, de nem sikerül neki. Ne siettesd, majd megfordul, ha ő úgy érzi. Úgy tűnik gagyarászni és nézelődni jobban szeret. Szerintem visszasírjuk még ezt az időszakot nem sokára. :-)
2011. júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

lányom 6 hósan.

nem kell aggódni, tudják ők, mikor van itt az ideje.

2011. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az enyém is csak 5 hónaposan indult be, előtte voltak véletlenszerű átfordulások.
2011. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A mi leányzónk 2,5 hónapos múlt épp ma fordult át hasról hátra. Már régóta tologatta magát és most átbillent, nem tudatosan vélhetően, de nagyon örültünk neki! :)

Anyukám szerint én 2 hónaposan már kigurultam utána a konyhába, mindig ezt hangoztatja. ^^

2011. júl. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hasról hátra 4 hónaposan, de azt nagyon akarta, mert utált hason lenni.Hátról hasra csak 6 hónaposan, és ez az irány nehezebb is.Mert ez nem csak lendület, hanem át kell gördülnie a vállán, ki kell szabadítani a kezét.Folyamatosan 7 hónaposan forgott, akkor végig gurulta a szobát.Felesleges aggódnod!Az a jó, ha fél éves korig megvan mindkét irány, de addig bőven van még időtök!!
2011. júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6 hónapos kora betöltése előtt 2 nappal fordul meg mindkét irányba a kisfiam.

Nem lehet őket siettetni, a saját ütemükben fejlődnek. Bőven ráér 6 hónapos koráig megcsinálni a fordulásokat a te babád is!

2011. júl. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5 hónapos a kisfiam, a hátáról a hasára pillanatok alatt megfordul, de visszafelé még nem megy.
2011. júl. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Dehogy baj!!Az én babám 4,5 hónaposan fordult át először, és sokáig csak az egyik irányba csinálta, azt se minden nap.Ne várj túl sokat egy 4 hónapostól!!Pillanatok alatt be fog indulni, majd meglátod!
2011. júl. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 7 hónapos elmult mikor elkezdett forogni.
2011. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!